Reklama

Reklama

Shawty Lo: Ujawniono wyniki sekcji zwłok rapera

Według raportu z sekcji zwłok gwiazdora, przyczyną jego śmierci były doznane w trakcie wypadku obrażenia głowy.

Shawty Lo miał 40 lat

Samochód byłego członka grupy D4L w pewnym momencie zjechał z autostrady, przeciął barierki i uderzył w drzewo. Pojazd natychmiast stanął w płomieniach.

Według pierwszych informacji 40-letni raper opuścił samochód po zderzeniu. Policyjny raport donosi jednak, że siła uderzenia, była tak duża, że wyrzuciła gwiazdora z pojazdu. Shawty zmarł na miejscu wypadku. Z niewielkimi urazami do szpitala trafiły podróżujące z nim dwie kobiety.

Według informacji serwisu Bossip.com Shawty Lo zginął w wyniku poważnego urazu głowy. Ustalono również, że raper nie był pod wpływem alkoholu.

Reklama

Nie przeprowadzono natomiast testów na obecność narkotyków w organizmie rapera, gdyż sprawa została zamknięta i nikt nie został oskarżony. Osoby zajmujące się przeprowadzeniem badań, dodały jednak, że gdyby Shawty był pod wpływem alkoholu, analiza krwi by to wykazała.

Shawty Lo urodził się 31 marca 1976 roku w Atalancie. Swoją przygodę z rapem zaczynał w składzie D4L, którą założył z kolegami Fabo, Mook-BStoney. Ich pierwszy album "Down for Life" ukazał się w 2005 roku, a jego produkcją zajął się sam Shawty. Płytę promowały single "Betcha Can’t Do It Like Me" oraz "Laffy Taffy", który w 2007 roku został wpisany do księgi rekordów Guinessa jako najczęściej pobierany z sieci numer. Trafił też na szczyt zestawienia utworów Billboardu.

Raper był również współwłaścicielem wytwórni D4L Records, która w 2011 roku trafiła pod skrzydła labelu 50 Centa G-Unit (umowa opiewała na 10 milionów dolarów).  

W 2013 roku Shawty Lo był bohaterem reality show "All My Babies' Mamas". Program skupiał się na losie 11 dzieci rapera, które miał z 10 różnymi kobietami.

Sprawdź tekst utworu "Laffy Taffy" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: D4L

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje