Reklama

Reklama

Sara James zdradza przepis na sukces. "Życie nie jest proste"

Sara James robi furorę w Stanach Zjednoczonych. Teraz młoda wokalistka przygotowuje się do finału. Udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o tym, jak wyglądają jej przygotowania oraz jaki jest, według niej, przepis na sukces.

Sara James robi furorę w Stanach Zjednoczonych. Teraz młoda wokalistka przygotowuje się do finału. Udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o tym, jak wyglądają jej przygotowania oraz jaki jest, według niej, przepis na sukces.
Sara James zaśpiewa w finale amerykańskiego "Mam Talent" /Tomasz Radzik/Agencja SE /East News

14-letnia polska wokalistka wystąpiła w trzecim półfinale amerykańskiego "Mam talent", gdzie sięgnęła po przebój "Rocket Man" Eltona Johna, a jej występ (zobacz!) zachwycił jurorów, publiczność w studiu i telewidzów. 

"Wzruszyłem się, bo wiem, jak dużo ten występ dla ciebie znaczy. Tak jak powiedziałem wcześniej, masz tylko 14 lat i czułaś ogromną presję, aby sprostać zadaniu. Wybór piosenki był genialny. Sprawiłaś, że ten utwór brzmiał jakby był twój" - powiedział Simon Cowell, który dzięki Złotemu Przyciskowi na etapie castingów dał Sarze awans bezpośrednio do półfinału. "To był zwycięski występ. Twój wygląd, głos i talent jest na miarę gwiazdy" - skomentował Howie Mandel.

Reklama

Finał z Sarą James odbędzie się w Stanach Zjednoczonych 13 września. Dzień później poznamy zwycięzcę.

Teraz 14-latka udzieliła wywiadu dla "Dzień Dobry TVN". "Codziennie są próby, dużo się dzieje, cały czas pracujemy" - zdradziła. Dodała też, ze nie myśli jeszcze o tym, że mogłaby wygrać amerykański program. "Jestem typową Polką, nie można zapeszać" - wyjaśniła. Powiedziała też, że po zakończeniu programu wróci do Polski, by kontynuować naukę. 

Nastolatka została również zapytana o to, co powiedziałaby ludziom, którzy chcą osiągnąć sukces, ale boją się spróbować. "Nie możemy się poddawać, bo na naszej drodze będzie masa ludzi, którzy powiedzą nam: 'nie, nie nadajesz się' albo będą dużo mówić, ale sami nic nie będą robić. Trzeba słuchać serducha, być szczerym w tym wszystkim i otaczać się cudownymi osobami. Tego się trzymam" - powiedziała. "Iść po swoje i się nie poddawać, bo życie nie jest proste" - podsumowała.

Gdzie i kiedy oglądać finał "Mam talent" z udziałem Sary James?

Finał 17. sezonu amerykańskiego talent show odbędzie się w USA 13 września (w nocy z 13 na 14 września czasu polskiego), natomiast wyniki i zwycięzcę całego programu poznamy najprawdopodobniej następnego dnia, czyli 14 września (w nocy z 14 na 15 września czasu polskiego).

W Stanach Zjednoczonych "Mam talent" emitowany jest w stacji NBC. Nagrania z odcinków na żywo pojawiają się na oficjalnym kanale na Youtube zaraz po występach poszczególnych uczestników. W polskiej telewizji występ Sary James w finale "Mam talent" będzie można obejrzeć kilka dni później na telewizji WP.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL