Reklama

Reklama

sanah o swoim udziale w "The Voice of Poland": To było najgorsze

sanah na jednym z koncertów podczas trasy "NoSory Tour" opowiedziała o swojej przygodzie w "The Voice of Poland". Wokalistka przyznała, że trwała ona wyjątkowo krótko i nie zapamięta jej zbyt dobrze.

sanah nie zrobiła kariery w programach telewizyjnych

sanah to obecnie najpopularniejsza artystka w naszym kraju. W 2020 roku szturmem podbiła listy przebojów utworami "Szampan" (sprawdź!), "Melodia" (sprawdź!) i "Królowa dram" (posłuchaj!). Jej debiutancki album "Królowa dram" pokrył się potrójną platyną. Otrzymała za niego również Fryderyka w kategorii album roku pop.

Reklama

W 2021 roku ukazał się drugi album sanah - "Irenka". Artystka ponownie króluje w radiostacjach m.in. z piosenką "Ale Jazz!" (sprawdź!) i "Etc. (na disco)" (zobacz!). Płyta pokryła się platyną.

sanah promuje płytę "Irenka"

Zanim jednak sanah zaczęła robić zawrotną karierę, próbowała wielokrotnie sił w talent showach. Była na castingach w "Mam talent" i "The Voice of Poland".

- Byłam kilka razy w "The Voice". Dodatkowo byłam raz w polskim "Mam talent" i raz w brytyjskim - mówiła Interii.

- Było mi bardzo smutno. Po tym castingu zwiedzałam Londyn sama. Byłam załamana. Jacyś obcy ludzie mnie pocieszali na tym castingu. Liczyłam się z tym, że mogę nie przejść dalej. Jednak jak teraz pomyślę, że historia potoczyła się inaczej, to jestem wdzięczna, że zaczynałam od zera - komentowała Interii udział w zagranicznym "Mam talent".

Podczas koncertu we Wrocławiu w ramach "NoSory Tour" wokalistka ujawniła, jak wyglądał jej casting w "The Voice of Poland".

"Śpiewałam tam Się ("Soon We'll Be Found" - przyp. red., sprawdź!), to było takie bardzo piękne. Pan tak słucha i pokazuje kciuk do znajomych z komisji. I kończę śpiewać, a on: Przepraszamy, ale nie. To było takie okrutne. Ja mówię: Myślałam, że się podobało, on mówi, że nie. I potem następna osoba weszła. To był mój najgorszy precasting" - mówiła.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Voice Of Poland | sanah

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje