Reklama

Radiowa Trójka z niespodzianką dla słuchaczy. "Polski Top Wszech Czasów" w specjalnym wydaniu

W ostatnich miesiącach w Programie Trzecim Polskiego Radia doszło do poważnych zmian w redakcji. Teraz stacja szykuje dla słuchaczy specjalne wydanie kultowego zestawienia.

W ostatnich miesiącach w Programie Trzecim Polskiego Radia doszło do poważnych zmian w redakcji. Teraz stacja szykuje dla słuchaczy specjalne wydanie kultowego zestawienia.
Jednym z prowadzących będzie Marek Niedźwiecki /Baranowski /AKPA

Zakończyło się głosowanie w ramach 13. edycji "Polskiego Topu Wszech Czasów"

Od 1994 roku na antenie Trójki, na przełomie roku, ogłaszany jest "Top Wszech Czasów", czyli lista piosenek, które cieszą się największą popularnością wśród słuchaczy Trójki. W 2008 roku po raz pierwszy zorganizowany został polski plebiscyt. 

W ubiegłym roku na podium znalazły się: Perfect z piosenką "Autobiografia", utwór "Nie pytaj o Polskę" Obywatela G.C. oraz "Krakowski spleen" zespołu Maanam.

Reklama

W tym roku stacja szykuje specjalne dwudniowe wydanie "Polskiego Topu Wszech Czasów". Tym razem słuchacze mogli wybrać 66 utworów z listy 800 piosenek. "Polskiego Topu.." będzie można słuchać na antenie Trójki 1 i 2 maja od godziny 9 do 21.

W piątek (1 maja) poznamy miejsca od 200. do 101., natomiast w sobotę (2 maja) od 100. do 1. Audycje poprowadzą: Marek Niedźwiecki, Piotr Baron, Piotr Metz, Piotr Stelmach.

Kłopoty radiowej Trójki rozpoczęły się w marcu, po tym, jak po 19 latach ze stacją pożegnała się Anna Gacek. Za Gacek stanęli zarówno słuchacze, jak i jej koledzy z radia. W ramach solidarności Wojciech Mann poinformował, że nie będzie prowadził "W tonacji Trójki". Ostatecznie Mann zrezygnował z pracy w Polskim Radiu po 55 latach.

Z Trójką pożegnali się także: Gabriela KulkaJan ChojnackiWojciech Waglewski i jego syn Bartek "Fisz" Waglewski oraz Jan Młynarski. Dziennikarze planują uruchomić własną stację - Radio Nowy Świat - za sprawą słuchaczy skupionych w grupie Ratujmy Trójkę. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Polskie Radio
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy