Primus: Tim Alexander miał drugi atak serca

"To może się wydarzyć w każdym momencie" - mówi znany z zespołów Primus i Puscifer perkusista Tim Alexander, który doznał drugiego ataku serca.

Tim Alexander (Primus) miał drugi atak serca

W połowie 2014 r. Tim Alexander przeszedł atak serca. Amerykański perkusista musiał być operowany - wszczepiono mu potrójne by-passy.

Reklama

Trzy miesiące po zabiegu Alexander wrócił do grania z grupą Primus - podczas nieobecności zastępował go Danny Carey z zespołu Tool.

Muzyk właśnie poinformował o kolejnych kłopotach ze zdrowiem.

"Miałem drugi atak serca. Nie sądziłem, że może do tego dojść. Byłem przepełniony smutkiem, nie dlatego, że mogłem umrzeć, ale dlatego, że musiałbym pożegnać się z rodziną. To może wydarzyć się w każdej chwili. Pamiętajcie, bo to się zdarzy któregoś dnia, więc mówcie swoim najbliższym, że ich kochacie. Cieszcie się każdym dniem, który macie ze sobą, ich liczba jest ograniczona. Jesteśmy tu przez krótki czas" - stwierdził Tim Alexander.

Tim Alexander występuje w zespole Primus od 1988 roku. Muzyk współpracuje również ze wspomnianą formacją Puscifer, a także z grupami Laundry, A Perfect Circle czy Blue Man Group.

Dowiedz się więcej na temat: Primus | atak serca

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje