Reklama

Pola Porter została modelką. Jak dziś wygląda 16-letnia córka Anity Lipnickiej i Johna Portera?

16-letnia córka Anity Lipnickiej i Johna Portera stawia pierwsze kroki w świecie mody, tak jak robiła to jej mama. Jak dziś wygląda Pola Porter?

16-letnia córka Anity Lipnickiej i Johna Portera stawia pierwsze kroki w świecie mody, tak jak robiła to jej mama. Jak dziś wygląda Pola Porter?
Pola Porter na rękach u Anity Lipnickiej w 2011 r. /Piotr Wygoda /East News

Pola Porter należy do agencji modelek X MANAGEMENT i odnosi swoje pierwsze sukcesy w branży modelingowej. W ostatnim czasie wzięła udział w sesji zdjęciowej dla jednej z lokalnych marek streetwearowych.

Na poniższych fotografiach możecie zobaczyć, jak dziś wygląda 16-letnia córka Anity Lipnickiej i Johna Portera:

Kim jest Pola Porter?

Pola Porter to wspólna córka Anity Lipnickiej i Johna Portera. 16-latka to początkująca modelka, która podpisała kontrakt z jedną z warszawskich agencji modelingu.

Anita Lipnicka i John Porter - od pracy do związku

Przypomnijmy, że znajomość Anity LipnickiejJohna Portera rozpoczęła się w 2002 roku, na początku na kanwie zawodowej. Była wokalistka Varius Manx i walijski muzyk od połowy lat 70. mieszkający w Polsce pierwotnie nagrali jedną piosenkę "For You" (posłuchaj!), która miała się znaleźć na płycie Porter Band.

Reklama

Szybko okazało się, że duet przygotowuje wspólny album, Lipnicka i Porter zostali parą także prywatnie.

Nagrana w Londynie po angielsku płyta "Nieprzyzwoite piosenki" (2003) okazała się wielkim sukcesem. Piosenki "Bones of Love" i "Then and Now" (posłuchaj!) królowały na listach przebojów, album pokrył się platyną (ponad 100 tys. sprzedanych egzemplarzy) i przyniósł duetowi Fryderyka.

Kolejne wydawnictwa - płyty "Inside Story" (2005) i "Goodbye" (2008) oraz minialbum "Other Stories" (2006) - cieszyły się również powodzeniem. Po wydaniu "Goodbye" duet Lipnicka & Porter zakończył działalność. Czasu nie przetrwał także ich prywatny związek, który rozpadł się w 2015 r.

Kim jest nowy partner Anity Lipnickiej?

Po rozstaniu wokalistka związała się z Markiem Grayem. Para wzięła ślub w tajemnicy w połowie września 2016 r. na greckiej wyspie Hydra.  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anita Lipnicka | John Porter
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy