Reklama

Reklama

Pojedynek Gigantów zakończony

Zakończył się konkurs Pojedynek Gigantów, organizowany przez Radio RMF FM. W finale rozgrywanym w Sopocie zwyciężył Sławomir Michalski z Bydgoszczy, który wylosował kabriolet Citroen C3 Pluriel.

Konkurs rozpoczął się na antenie radia 21 lutego. Do wielkiego finału przeszło 50 osób, które wcześniej wygrały po 3 tysiące zł za udzielenie właściwej odpowiedzi na pytanie zadane przez innego słuchacza radia, lub za ułożenie pytania, na którego nikt nie znał poprawnej odpowiedzi.

Po pierwszym etapie finału na placu boju zostało 17 Gigantów. Po kolejnej rundzie odpadło następnych 12 uczestników. Szanse na zwycięstwo zachowała piątka uczestników: Marzena z Końskich, Magda z Kielc, Piotr ze Starachowic, Sławek z Bydgoszczy i Arek z Zawiercia. Zawodnicy musieli wykazać się poczuciem humoru i elokwencją. Każdy z nich opowiadał zabawną historyjkę. Oceniało ją jury złożone z osób, które wcześniej odpadły z gry.

Reklama

Dalej przeszli tylko Magda z Kielc i Sławek z Bydgoszczy. Wygrał ten drugi, który wcześniej poprawnie odpowiedział na pięć pytań. Zwycięzca otrzymał prawo losowania jednej ze stu kopert (w jednej było milion zł, a w pozostałych samochody).

"Liczę na łut szczęścia" - mówił przed losowaniem Sławek, który wybrał kopertę o numerze 69. Milion zł krył się w kopercie z numerem 99.

INTERIA/RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: sławek | Citroen C3 | konkurs | radio RMF FM | pojedynek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje