Reklama

Reklama

Piękni i Młodzi chwalą się zdjęciem z Popkiem

Czyżby szykowała się najdziwniejsza współpraca roku? Discopolowa grupa Piękni i Młodzi na Facebooku pochwaliła się zdjęciem z Popkiem, kontrowersyjnym raperem znanym z m.in. Gangu Albanii.

Przypomnijmy, że na początku kwietnia pojawiła się informacja, że uchylono europejski nakaz aresztowania Popka, dzięki czemu raper mógł powrócić z Wielkiej Brytanii do Polski. W ojczyźnie skupia się na koncertach i planowaniu kolejnych projektów muzycznych.

Spekulacje o nowym pomyśle pojawiły się za sprawą zdjęć opublikowanych na facebookowym profilu discopolowej grupy Piękni i Młodzi. Na jednym z nich widać Popka z całym zespołem, a na drugim raper występuje z Magdą Narożną, wokalistką Pięknych i Młodych.

Reklama

Fotki wzbudziły ogromne zainteresowanie - post zebrał ponad 4 tys. polubień.

"Tego jeszcze nie grali!! Popek przyjechał do Mieleńskiej Areny specjalnie na nasz koncert. Jest moc!" - czytamy w podpisie.

Fani zespołu błyskawicznie zaczęli snuć domysły o współpracy grupy z Popkiem. "To może jakiś wspólny numer z Popkiem? Koniecznie coś razem nagrajcie! Jakbyście nagrali kawałek, to by było epickie" - to jeden z komentarzy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL