Reklama

Perfect Son prezentuje "Lust". Zobacz teledysk!

"Lust" to tytuł drugiego singla, który zwiastuje debiutancki krążek Perfect Son "Cast". Ponownie autorem obrazu jest Tobiasz Biliński oraz jego żona Anna Mayer-Bilińska.

"Lust" to tytuł drugiego singla, który zwiastuje debiutancki krążek Perfect Son "Cast". Ponownie autorem obrazu jest Tobiasz Biliński oraz jego żona Anna Mayer-Bilińska.
Perfect Son udostępnił teledysk do "Lust" /Pola Sobun /materiały prasowe

Perfect Son, czyli Tobiasz Biliński, jest pierwszym polskim artystą, który podpisał kontrakt z kultową amerykańską wytwórnią Sub Pop (Nirvana, Soundgarden, Fleet Foxes, The Afghan Whigs). Jego najnowszy album zatytułowany "Cast" ukaże się na całym świecie 15 lutego 2019 r.

Fascynacja Jonathana Ponemana (współzałożyciela wytwórni) twórczością Bilińskiego rozpoczęła się od występu Tobiasza jako Coldair na South by Southwest parę lat temu. Od tego momentu panowie pozostawali w stałym kontakcie. Poneman, po odsłuchaniu utworów z "Cast", bez wahania zaproponował muzykowi podpisanie kontraktu.

Reklama

Na płycie znajdzie się 10 utworów, które zostały wyprodukowane przez samego artystę we współpracy z Marcinem Buźniakiem w studiu Axis Audio w Warszawie. Materiał został poddany dodatkowej produkcji przez Jeffa Zeiglera w Uniform Recordings w Filadelfii. Za mix i mastering krążka odpowiedzialny jest Marcin Buźniak.

"Cast" to dziesięciorozdziałowa opowieść o odkrywaniu mocy drzemiącej w człowieku, pozwalającej mu na wytrwałość w walce ze swoimi demonami, słabościami i przeszłością. To dokumentacja trudnej drogi, którą warto pokonać, by móc spojrzeć z nadzieją w przyszłość. Niełatwa tematyka, którą dotyka Biliński, pozwala na mnogość interpretacji. Nie bez znaczenia pozostaje ładunek emocjonalny ukryty w warstwie wokalnej płyty.

W marcu Perfect Son wyrusza w trasę po Polsce. Lista koncertów poniżej:

20.03  Warszawa, Hydrozagadka
04.04  Toruń, NRD Klub
05.04  Gdańsk, Klub Żak
11.04  Poznań, Meskalina
12.04  Łódź, Format
13.04  Lublin, Dom Kultury
14.04  Kraków, Zet Pe Te
17.04  Wrocław, Stary Klasztor
18.04  Gorzów Wielkopolski, MagnetOffOn.

Zobacz klip "Lust":

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Perfect Son

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy