Reklama

Reklama

Paulina Przybysz i "Zwierzogród" ("Nie bój się chcieć")

W najnowszym kinowym przeboju Disneya - "Zwierzogród" piosenkę w polskiej wersji zaśpiewała Paulina Przybysz. Oryginał wykonuje Shakira.

W najnowszym kinowym przeboju Disneya - "Zwierzogród" piosenkę w polskiej wersji zaśpiewała Paulina Przybysz. Oryginał wykonuje Shakira.
Judy Hopps i Nick Bajer w "Zwierzogrodzie" /materiały dystrybutora

"Zwierzogrodu nie można pomylić z żadnym innym miastem. Jest to jedyna w swoim rodzaju współczesna metropolia zamieszkiwana wyłącznie przez zwierzęta. W Zwierzogrodzie nie jest ważne, jakim stworzeniem jesteś - czy to największym z lwów, czy może malutką ryjówką. Możesz tam zostać kimkolwiek chcesz. Ale nie wszystkie marzenia spełniają się od razu..." - czytamy w zapowiedzi filmu.

W oryginalnej wersji piosenkę "Try Everything" śpiewa Shakira. Kolumbijska gwiazda użyczyła też głosu postaci Gazelle.

W polskiej wersji językowej (za dialogi odpowiada Bartosz Wierzbięta, współautor sukcesu m.in. "Shreka" czy "Pingwinów z Madagaskaru") utwór "Nie bój się chcieć" zaśpiewała Paulina Przybysz.

Reklama

Wszystko o "Zwierzogrodzie" w serwisie Film!

"W końcu zaśpiewałam w bajce, w sumie zawsze chciałam się uwiecznić w bajce, bo nasze dzieci tłuką te bajki w kółko i oni tam śpiewają i śpiewają i ja też chciałam być jakimś zwierzem. No więc jak coś to zapraszam do kin na 'Zwierzogród', w piątek premiera. Nie widziałam całej bajki ale może być to świetne. Wasze dziecko (nie wiem jak ono ma na imię) na pewno to doceni. Polecam. Gazela." - napisała na Facebooku Paulina Przybysz (pisownia oryginalna).

Sprawdź tekst piosenki "Nie bój się chcieć" w serwisie Teksciory.pl!

Główną bohaterką "Zwierzogrodu" jest ambitna policjantka Judy Hopps (jej głos podkłada Julia Kamińska) - pierwszy królik zatrudniony w miejscowej policji. Na jej drodze pojawia się jednak gadatliwy i chytry lis, Nick Bajer (w polskiej wersji językowej mówiący głosem Pawła Domagały).

Sprawdź tekst "Try Everything" w serwisie Teksciory.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL