Reklama

Paul Oakenfold w Warszawie

W piątek, 6 czerwca, z trzydniową wizytą przyjechał do Polski Paul Oakenfold, jeden z najbardziej znanych DJ-ów na świecie. W sobotę, 7 czerwca, po raz pierwszy wystąpi w naszym kraju. Zanim pozna go polska publiczność klubowa, okazję do spotkania z Paulem mieli dziennikarze.

Paul Oakenfold znany jest ze swojego zamiłowania do podróży, które inspirują jego twórczość. Podczas konferencji prasowej przyznał, że bardzo cieszy się na spotkanie z polskimi DJ-ami, których na razie w ogóle nie zna, ale dużo sobie po tym spotkaniu obiecuje.

Reklama

"Dzięki podróżom współpracuję z ludźmi z Argentyny czy Irlandii, dlaczego nie miałbym nawiązać kontaktów z kimś z Polski?" - stwierdził.

Dodał, że twórcy z zachodu kontynentu powoli odkrywają naszą część Europy, coraz więcej z nich przyjeżdża do Pragi, Budapesztu czy Moskwy. Coraz częściej na tej trasie znajduje się także Warszawa.

W sobotę, 7 czerwca, Paul Oakenfold wystąpi przed polską publicznością w warszawskim klubie "Trasa" oraz wręczy nagrody polskim finalistom konkursu "Heineken Music Thirst". W imprezie wezmą także udział" Daniele Davoli, Glasse, Bert, WWW, Pook, Misty oraz zwycięzca konkursu Thirst.

Także w sobotę, o godz. 16., Paul Oakenfold będzie podpisywał płyty w warszawskim Klubie "Traffic".

Paul Oakenfold znany jest nie tylko z remiksów nagrań takich zespołów, jak U2, The Cure czy Massive Attack, skomponował także muzykę m.in. do filmów "Śmierć nadejdzie jutro", o przygodach Jamesa Bonda i "Tożsamości Bourne'a".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paula | Warszawa | Paul Oakenfold

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje