Reklama

Reklama

Oscary 2019: Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans? Mel B: Czułam się nieswojo

Wspólny występ na gali Oscarów tylko podsycił pogłoski o domniemanym romansie pomiędzy Lady Gagą a Bradleyem Cooperem. "Czułam się nieswojo, myśląc o jego dziewczynie" - skomentowała Mel B z grupy Spice Girls.

Wspólny występ na gali Oscarów tylko podsycił pogłoski o domniemanym romansie pomiędzy Lady Gagą a Bradleyem Cooperem. "Czułam się nieswojo, myśląc o jego dziewczynie" - skomentowała Mel B z grupy Spice Girls.
Gala Oscarów: Lady Gaga patrzy, jak Bradley Cooper całuje Irinę Shayk /Kevin Winter /Getty Images

Gala Oscarów odbyła się w nocy z niedzieli na poniedziałek (24/25 lutego) w Dolby Theatre w Los Angeles.

Wszystko o Oscarach 2019 w serwisie Film!

Komentatorzy dość zgodnie uznali, że nie było wielkich niespodzianek.

Aż cztery nagrody (w tym trzy w tzw. kategoriach technicznych) zdobył film "Bohemian Rhapsody" (posłuchaj utworu!) - biografia grupy Queen. Statuetkę dla najlepszego aktora pierwszoplanowego zgarnął Rami Malek, odtwarzający wokalistę Freddiego Mercury'ego.

Reklama

Podczas gali na scenie wystąpili m.in. Queen + Adam Lambert, Bette Midler, Jennifer Hudson oraz Kendrick LamarSZA ("All The Stars" z "Czarnej Pantery" - posłuchaj!).

Lady Gaga - a także pozostali współautorzy: Mark Ronson, Anthony Rossomando i Andrew Wyatt - zostali nagrodzeni Oscarem za najlepszą piosenkę. Wyróżniony utwór "Shallow" Gaga wykonała na scenie w duecie z Bradleyem Cooperem, reżyserem i jej ekranowym towarzyszem z filmu "Narodziny gwiazdy".

Po informacji o zerwaniu zaręczyn przez Gagę z Christianem Carino pojawiają się coraz głośniejsze spekulacje, że wokalistka romansuje z Bradleyem Cooperem. Aktor od początku 2015 r. związany jest z rosyjską modelką Iriną Shayk (w marcu 2017 r. na świat przyszła ich córka), która na gali siedziała między swoim partnerem a Gagą.

Sprawdź tekst i polskie tłumaczenie utworu "Shallow" w serwisie Teksciory.pl!

To właśnie do tych pogłosek odniosła się Mel B z grupy Spice Girls. Wokalistka otwarcie skrytykowała Lady Gagę za jej zachowanie w stosunku do scenicznego partnera. Muzyczna gwiazda stwierdziła, że "czuje się nieswojo, myśląc o dziewczynie Bradleya Coopera".

"Chciałbym myśleć, że to część całego występu, bo jest coś takiego, jak kobieca solidarność i mam nadzieję, że to nie jest... mam nadzieję, że to tylko profesjonalne" - stwierdziła Mel B w rozmowie w programie "Good Morning Britain".

Niektórzy internauci zwracają uwagę, że Irina Shayk po zakończonym występie mocno uściskała Lady Gagę i pogratulowała jej.

Sama Gaga tak skomentowała plotki, publikując zdjęcie z występu na gali Oscarów.

"Nie ma nic lepszego, niż dzielenie tego szczególnego momentu na Oscarach z prawdziwym przyjacielem i genialnym artystą" - napisała wokalistka.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL