Reklama

Reklama

Ne Obliviscaris z albumem "Exul". Sprawdź nowy singel "Equus"

Pod koniec marca 2023 roku światło dzienne ujrzy długo oczekiwana, nowa płyta zjawiskowej australijskiej formacji Ne Obliviscaris.

Pod koniec marca 2023 roku światło dzienne ujrzy długo oczekiwana, nowa płyta zjawiskowej australijskiej formacji Ne Obliviscaris.
Xenoyr (Ne Obliviscaris) w akcji / Jeff Hahne /Getty Images

"Exul", pierwszy od sześciu lat album ekstremalnych progmetalowców z Melbourne, będzie mieć swą premierę 24 marca 2023 roku nakładem francuskiej wytwórni Season Of Mist.

Czwarty longplay Ne Obliviscaris dostępny będzie w wersji CD (digipack), cyfrowo, na kasecie, w limitowanej edycji wraz z materiałem Blu-ray oraz jako dwupłytowy album winylowy.

Autorem okładki jest ponownie Marc Campbell alias Xenoyr, wokalista Ne Obliviscaris.

Wśród gości usłyszymy niemiecką wiolonczelistkę Dalai Theofilopoulou z międzynarodowej grupy Antiqva, w której udziela się również Xenoyr; australijską skrzypaczkę Emmę Charles; oraz wokalistkę Alanę K.

Reklama

Nowe dokonanie Australijczyków promuje już teledysk do pierwszego singla "Equus".

"'Equus' poświęcony jest istnieniom, które zostały utracone podczas śmiercionośnych pożarów buszu w Australii w latach 2019-2020. Wraz z ludźmi, którzy zmarli lub ucierpieli, wiele milionów, jeśli nie miliardów, zwierząt zginęło albo zostało pozbawionych swoich naturalnych siedlisk. Ogrom tej katastrofy nigdy nie zostanie zapomniany i nie należy go lekceważyć. Jest to zarazem ostrzeżenie mówiące o tym, że świat zmienia się z powodu zniszczeń, do których przyczynił się nasz gatunek" - alarmują muzycy Ne Obliviscaris.

Wideoklip "Equus" Ne Obliviscaris możecie zobaczyć poniżej:

Ne Obliviscaris - szczegóły albumu "Exul" (tracklista):

1. "Equus"
2. "Misericorde I - As The Flesh Falls"
3. "Misericorde II - Anatomy Of Quiescence"
4. "Suspyre"
5. "Graal"
6. "Anhedonia".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ne Obliviscaris | nowa płyta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy