Reklama

Natasza Urbańska się nie spieszy: Jestem inną dziewczyną niż kilka lat temu

Wokalistka i aktorka Natasza Urbańska ma tyle różnych zajęć, że nieprędko usłyszymy jej nowe piosenki.

Wokalistka i aktorka Natasza Urbańska ma tyle różnych zajęć, że nieprędko usłyszymy jej nowe piosenki.
Natasza Urbańska zmieniła styl /AKPA

Natasza Urbańska znana jest przede wszystkim jako gwiazda teatru Studio Buffo, którego szefem jest jej mąż, Janusz Józefowicz.

Przez lata próbowała też swoich sił w różnych programach telewizyjnych, ale przylgnęła do niej łatka "tej drugiej". Zajmowała 2. miejsca w programach "Jak oni śpiewają" i "Taniec z gwiazdami", a także w preselekcjach do Eurowizji w 2008 roku. Nie zrobiła też furory w "Bitwie na głosy". Dopiero pod koniec 2014 r. wygrała "Superstarcie", które jednak zebrało fatalne recenzje i po pierwszej edycji zniknęło z anteny.

Reklama

Porażką okazał się też szumnie reklamowany międzynarodowy projekt "Poland... Why Not?" połączony z próbą zaistnienia w Los Angeles (teledysk "All The Wrong Places" zapamiętany został głównie jako reklamówka sklepów z bielizną).

Sprawdź tekst utworu "All the Wrong Places" w serwisie Teksciory.pl!

Wreszcie przyszedł czas na debiutancki album "One" ze stycznia 2014 r.

Premierę przysłonił teledysk "Rolowanie" (z Nataszą liżącą umywalkę w toalecie), który zebrał masę negatywnych opinii - ostatecznie komentarze pod klipem zostały wyłączone. Później sama Urbańska mówiła, że to był "żart i prowokacja". Nie zmienia to faktu, że "Rolowanie" jest najpopularniejszym klipem w dorobku śpiewającej aktorki - ma ponad 3,2 mln odsłon, gdy pozostałe mogą się pochwalić wynikami na poziomie raptem kilkudziesięciu - kilkuset tys. odtworzeń.

Sprawdź tekst piosenki "Rolowanie" w serwisie Teksciory.pl

"Rok 2017 przyniesie dużo nowych dźwięków... nie mogę się doczekać!" - napisała Natasza Urbańska na początku ub. r. na Facebooku.

Wówczas pojawiły się single "Na końcu", "Już nie pytam" i "Tylko my" z udziałem producenta Matheo, który ma koncie głównie kolaboracje z raperami takimi jak Tede, Popek, donGURALesko i Sobota.

Sprawdź tekst piosenki "Tylko my" w serwisie Teksciory.pl

"Pracuję nad materiałem, ale to nie jest jeszcze gotowe. Chcę śpiewać i śpiewam po polsku, mam już kilka piosenek" - zapowiada Urbańska w rozmowie z Wideoportalem. Jednocześnie dodaje, że ma tak dużo innych projektów zawodowych, że nie ma się co z tym spieszyć.

"Jestem inną dziewczyną niż kilka lat temu" - odpowiada na pytanie, czy kierunek muzyczny przypominać będzie "Rolowanie".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama