Reklama

Reklama

Natasza Urbańska się nie spieszy: Jestem inną dziewczyną niż kilka lat temu

Wokalistka i aktorka Natasza Urbańska ma tyle różnych zajęć, że nieprędko usłyszymy jej nowe piosenki.

Natasza Urbańska zmieniła styl

Natasza Urbańska znana jest przede wszystkim jako gwiazda teatru Studio Buffo, którego szefem jest jej mąż, Janusz Józefowicz.

Przez lata próbowała też swoich sił w różnych programach telewizyjnych, ale przylgnęła do niej łatka "tej drugiej". Zajmowała 2. miejsca w programach "Jak oni śpiewają" i "Taniec z gwiazdami", a także w preselekcjach do Eurowizji w 2008 roku. Nie zrobiła też furory w "Bitwie na głosy". Dopiero pod koniec 2014 r. wygrała "Superstarcie", które jednak zebrało fatalne recenzje i po pierwszej edycji zniknęło z anteny.

Reklama

Porażką okazał się też szumnie reklamowany międzynarodowy projekt "Poland... Why Not?" połączony z próbą zaistnienia w Los Angeles (teledysk "All The Wrong Places" zapamiętany został głównie jako reklamówka sklepów z bielizną).

Sprawdź tekst utworu "All the Wrong Places" w serwisie Teksciory.pl!

Wreszcie przyszedł czas na debiutancki album "One" ze stycznia 2014 r.

Premierę przysłonił teledysk "Rolowanie" (z Nataszą liżącą umywalkę w toalecie), który zebrał masę negatywnych opinii - ostatecznie komentarze pod klipem zostały wyłączone. Później sama Urbańska mówiła, że to był "żart i prowokacja". Nie zmienia to faktu, że "Rolowanie" jest najpopularniejszym klipem w dorobku śpiewającej aktorki - ma ponad 3,2 mln odsłon, gdy pozostałe mogą się pochwalić wynikami na poziomie raptem kilkudziesięciu - kilkuset tys. odtworzeń.

Sprawdź tekst piosenki "Rolowanie" w serwisie Teksciory.pl

"Rok 2017 przyniesie dużo nowych dźwięków... nie mogę się doczekać!" - napisała Natasza Urbańska na początku ub. r. na Facebooku.

Wówczas pojawiły się single "Na końcu", "Już nie pytam" i "Tylko my" z udziałem producenta Matheo, który ma koncie głównie kolaboracje z raperami takimi jak Tede, Popek, donGURALesko i Sobota.

Sprawdź tekst piosenki "Tylko my" w serwisie Teksciory.pl

"Pracuję nad materiałem, ale to nie jest jeszcze gotowe. Chcę śpiewać i śpiewam po polsku, mam już kilka piosenek" - zapowiada Urbańska w rozmowie z Wideoportalem. Jednocześnie dodaje, że ma tak dużo innych projektów zawodowych, że nie ma się co z tym spieszyć.

"Jestem inną dziewczyną niż kilka lat temu" - odpowiada na pytanie, czy kierunek muzyczny przypominać będzie "Rolowanie".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje