Reklama

Nagrody VH1: Enrique Iglesias został wyśmiany

Enrique Iglesias, latynoski gwiazdor muzyki pop, stał się przedmiotem kpin podczas ceremonii wręczenia nagród stacji telewizyjnej VH-1, która odbyła się w czwartek, 30 listopada, w Los Angeles. Najbardziej uszczypliwe okazały się kobiety - Faith Hill i Jewel, a także kanadyjska grupa Barenaked Ladies.

Aktorka Sela Ward wręczyła Iglesiasowi nagrodę za jego charytatywne działania. Faith Hill, najpopularniejsza obecnie w Stanach Zjednoczonych wykonawczyni muzyki country, gratulowała mu jego "szczodrości i hojności", a członkowie Barenaked Ladies wspomnieli o zmyślonej kraksie samochodowej, w której Enrique niczym bohater z kreskówki uratował ich z płonącego autobusu. Salwę śmiechu na sali wywołała swymi uwagami o latynoskim gwiazdorze Jewel. Młoda wokalistka powiedziała, iż Enrique jest tak wspaniały, że "nawet pomaga ludziom na innych planetach i w innych galaktykach".

Reklama

Nie wiadomo, jak na te żarty zareagował Iglesias. Jedno jest pewne, że na pewno nie było mu do śmiechu. W końcu nikt chyba jeszcze nie słyszał o charytatywnych dokonaniach młodego wokalisty.

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Enrique Iglesias | nagrody | Faith Hill | Jewel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje