Reklama

Reklama

Migos "Motorsport": Nicki Minaj zaskoczona prowokacyjnym wersem

Nicki Minaj przyznała, że od momentu premiery nie zorientowała się, że fragment utworu "Motorsport" składu Migos dotyczy jej biustu.

Nicki Minaj niezbyt wnikliwie przeanalizowała tekst piosenki "Motorsport". Do czasu

Przypomnijmy, że numer "Motorsport" tria Migos (Takeoff, Quavo, Offset) trafił do sieci na przełomie października i listopada. W kawałku zapowiadającym album Migos "Culture 2", gościnnie pojawiła się narzeczona Offseta, raperka Cardi B oraz Nicki Minaj.

Sprawdź tekst utworu "Motorsport" w serwisie Teksciory.pl!

Krótko po premierze większość fanów zwróciła uwagę na kooperację Minaj i Cardi, które do tej pory uchodziły za zaciekłe rywalki, a mało kto zwrócił uwagę na tekst. Nie zrobiła tego również Nicki. Dopiero pod koniec listopada na Twitterze napisała, że odkryła iż fragment zwrotki Takeoffa dotyczy jej biustu.

Reklama

Raper w bezpośredni sposób namawiał raperkę do pokazania mu jej piersi. Jak na prowokacyjny wers zareagowała Minaj?

"Wygląda na to, że nie znałam pełnego tekstu przed publikacją numeru" - napisała na Twitterze, a w kolejnym wpisie dodała, że gdyby znała całość, zareagowałaby.

"Zrobiłabym to (zablokowała utwór - przyp. red., gdybym zdała sobie sprawę, że dotyczy to mnie" - napisała.

Raperka zwróciła również uwagę, że znała jedynie fragment numeru Quavo, gdyż początkowo miał to być jego solowy numer. Zgodziła się również na włączenie do numeru Cardi B.

"Zadzwonił i spytał, czy Cardi może być w numerze, a ja stwierdziłam 'zróbmy to'. Koniec kwestii. Migos nie byli w to zaangażowani. Tylko Quavo" - napisała.

"Wszystko, co mnie dotyczy, musi mieć moją aprobatę. Ta piosenka nie mogłaby wejść do serwisów streamingowych, gdybym nie wyraziła pisemnej zgody" - zakończyła.

Sprawdź tekst utworu "No Frauds" w serwisie Teksciory.pl!

Nicki Minaj obecnie pracuje nad kolejnym albumem. Na razie nieznana jest data premiery następcy "The Pinkprint".

W 2017 roku Minaj pojawiła się natomiast gościnnie w kilkunastu numerach, m.in. u Gucci Mane'a, Davida Guetty, Major Lazer, Jasona Derulo, Fergie, Katy Perry i DNCE.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Nicki Minaj | Migos

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama