Reklama

Reklama

Michał Wiśniewski zapowiada płytę Ich Troje i duet z córką. Kiedy premiera?

Lider zespołu Ich Troje już wcześniej zapowiadał, że razem z córką nagrają polską wersję przeboju Franka Sinatry. Dowiedzieliśmy się kiedy premiera przeróbki "That’s Life". Co jeszcze ujawnił Michał Wiśniewski?

Lider zespołu Ich Troje już wcześniej zapowiadał, że razem z córką nagrają polską wersję przeboju Franka Sinatry. Dowiedzieliśmy się kiedy premiera przeróbki "That’s Life". Co jeszcze ujawnił Michał Wiśniewski?
Michał Wiśniewski zaśpiewał z córką po raz pierwszy /Tricolors /East News

Michał Wiśniewski na Instagramie poinformował, że zaczyna nagrania nowej płyty Ich Troje. Wrócił także do tematu duetu ze swoją córką, Etiennette, który powinien pojawić się w tym tygodniu!

Michał Wiśniewski i Etiennette - "Jest Tak". Kiedy premiera?

"Wczoraj oficjalnie rozpocząłem nagrania na kolejną płytę Ich Troje. Skończyły się tegoroczne koncerty a za moment wypuszczam długo oczekiwany singiel z córką do utworu "Jest tak" (cover 'That's Life' Franka SInatry). W tym roku wiele rozdziałów udało się pozamykać, ale życie dodało nowe. Dam radę, kto jak nie ja" - pisze Wiśniewski.

Ojciec i jego 15-letnia wokalistka postanowili wspólnie zaśpiewać piosenkę "That's Life" Franka Sinatry. Oczywiście zaśpiewają wersję z polskim tekstem.

Reklama

Polski tytuł piosenki to "Jest tak", a za aranżację piosenki odpowiada Paweł Stankiewicz.

Wcześniej Wiśniewski zapowiadał, że ma nadzieję, iż piosenka z teledyskiem pojawi się 17 grudnia 2021.

Dodał też, że nagranie wspólnie z córką to dla niego ogromny zaszczyt.

"To zaszczyt zapowiedzieć, że w połowie listopada ukaże się śpiewany z Eti utwór 'That's Life' Franka Sinatry w aranżacji Pawła Stankiewicza. Oczywiście z polskim, osobistym tekstem. Na próbach poryczałem się wewnętrznie... Zaszczyt." - napisał Wiśniewski.

Wcześniej, przy okazji 15-tych urodzin Eti, Wiśniewski pisał, że przy córce ciężko zaznać nudy.

"Od lat sprawia, że nie jest nudno. Większość twierdzi, że jest z innej 'bajki' ale jak trzeba zawsze można na nią liczyć" - napisał o Etiennette gwiazdor.

Matką Etiennette oraz jej o dwa lata młodszej siostry Vivienne jest Anna Świątczak, obecna wokalistka Ich Troje (sprawdź!). 

Ostatnia płyta Ich Troje?

Niedawno Wiśniewski zdradził, co planuje obecnie zespół Ich Troje.

"Wczoraj zrealizowaliśmy sesję do 10-tej, a zarazem ostatniej w dorobku zespołu Ich Troje płyty" - zapowiedział Wiśniewski.

Na szczęście nie oznacza to zakończenia działalności zespołu.

"Uspokajam. Nie schodzimy ze sceny, a jedynie, idąc z duchem czasu, przenosimy się z kolejnymi produkcjami do sieci" - wyjaśnił muzyk.

Nowy album razem z książką będącą podsumowaniem 25-letniej kariery zespołu pojawi się w sklepach już 14 lutego 2022 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL