Reklama

Michael Buble: Nowa płyta "Nobody But Me" w październiku

21 października ukaże się nowy album kanadyjskiego wokalisty Michaela Buble - "Nobody But Me".

21 października ukaże się nowy album kanadyjskiego wokalisty Michaela Buble - "Nobody But Me".
Michael Buble na okładce płyty "Nobody But Me" /

Album "Nobody But Me" Michael Buble nagrywał w Los Angeles i Vancouver. Na płycie znalazły się trzy premierowe piosenki oraz interpretacje takich klasyków, jak m.in. "My Baby Just Cares For Me", "The Very Thought of You", "God Only Knows" Briana Wilsona i "I Wanna Be Around" Johnny'ego Mercera.

Gościnnie pojawili się Meghan TrainorBlack ThoughtThe Roots. Współproducentami wydawnictwa są John Carlsson, Alan Chang i Jason "Spicy G" Goldman. Album ukaże się również w wersji deluxe wzbogaconej o trzy dodatkowe utwory.

Reklama

"Nie wydaje mi się, żebym kiedykolwiek tak dobrze bawił się podczas prac nad albumem. Szczególnie podobała mi się współpraca z moim zespołem, który rozumie, że chce brzmieć najlepiej w swojej dotychczasowej karierze. Jestem bardzo dumny z nowych piosenek. Możliwość współprodukowania ich była dla mnie dodatkową przyjemnością" - opowiada Michael Buble.

Album promuje tytułowy singel "Nobody But Me".

Sprawdź "Nobody But Me" w serwisie Teksciory.pl!

Dla Michaela Buble jest to niezwykle pracowity rok. Oprócz płyty w tym roku ukaże się również film ukazujący kulisy jego codziennego życia. Fani będą mogli na własne oczy zobaczyć jak wyglądają przygotowania do koncertów i co dzieje się na backstage'u.

Ponadto muzyk wypuścił własną linię perfum. "Pracując ze światowej klasy ekspertami zaprojektowaliśmy zapach, z którego jestem dumny" - mówi Michael Buble. "Nie jest tajemnicą, że jestem romantykiem, co znajduje odzwierciedlenie w muzyce, którą tworzę i piosenkach, które śpiewam na całym świecie. Chciałem stworzyć zapach, który wywołuje podobne emocje jak moja muzyka".

Michael Buble jest wielokrotnym laureatem nagród Juno oraz Grammy, a każdy jego kolejny album zyskał status platyny nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale również na całym świecie. Jego wydawnictwa trafiały na szczyty prestiżowego notowania Billboardu. Najbardziej spektakularnym sukcesem w dorobku artysty był album "Crazy Love", który na wspomnianej liście gościł na pierwszym miejscu aż przez dwa tygodnie. Świąteczne wydawnictwo "Christmas" było najchętniej kupowanym albumem obok wydanej w tym samym czasie płyty Adele.

Oto szczegóły płyty "Nobody But Me":

1. "I Believe In You"
2. "My Kind Of Girl"
3. "Nobody But Me"
4. "On An Evening In Roma (Sotter Celo De Roma)"
5. "Today (Is Yesterday's Tomorrow)"
6. "The Very Thought Of You"
7. "I Wanna Be Around"
8. "Someday" - Feat. Meghan Trainor
9. "My Baby Just Cares For Me"
10. "God Only Knows".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Michael Bublé | nowa płyta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy