Mateusz Krautwurst: Chodzi nie tylko o mnie

Znany z telewizyjnych programów wokalista Mateusz Krautwurst opublikował kolejną wiadomość ze szpitala.

Mateusz Krautwurst trafił do szpitala

Przypomnijmy, że Mateusz Krautwurst trafił do szpitala, gdy okazało się, że potrzebuje płytek krwi. Informacja szybko rozeszła się po sieci, udostępniana przez zaprzyjaźnionych muzyków, m.in. członków grupy LemON, Tomka Torresa z Afromental, Grzegorza Hyżego, Monikę Urlik, Michała Rudasia, Annę Karwan, Marcina Spennera, Michała Sobierajskiego i Krzysztofa Iwaneczkę, laureata ostatniej edycji "The Voice of Poland".

Reklama

Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku 30-letni wokalista opublikował kolejny wpis.

"Mimo że niektóre media piszą o 'błaganiu' i kleją teraz swoje logotypy na moich zdjęciach, zachowuję dystans, bo chodzi o prosty apel i nie tylko o mnie! Jest lato, krwi jest na rynku bardzo mało, więc - jak macie dobrą - zachęcam do wizyty w punkcie krwiodawstwa! Jest wielu potrzebujących. Płytki krwi to towar deficytowy. Ja za takie płytki postaram się nagrać kilka płyt ;))" - zadeklarował Mateusz Krautwurst.

Wokalista ma na swoim koncie występy w m.in. "Idolu", "Fabryce Gwiazd", "Szansie na sukces", ale największą popularność zdobył za sprawą pierwszej edycji "The Voice of Poland". W programie TVP2 podopieczny Kayah dotarł do ścisłego finału. W jednym z odcinków live pokłócił się z Anią Dąbrowską, zarzucając jurorce, że jest negatywnie do niego nastawiona. Nagrywał z grupą The Positive, a w maju 2014 r. wydał solowy debiut "Gdzieś pomiędzy".

"'Raz na wozie, raz pod wozem'. Na szczęście w przenośni. Niestety, ilość moich płytek krwi to 1000. Norma zaczyna się od 100.000. Mój stan nazwano bezpośrednim zagrożeniem życia, ale czuję się dobrze! Piszę, ponieważ przydałoby mi się trochę płytek krwi i jeśli ktoś ma czas i grupę krwi 0 Rh+/-, to chętnie przyjmę;))) MOŻNA ODDAĆ TEŻ PŁYTKI KRWI INNEJ GRUPY - one zostaną w banku, a ja otrzymam odpowiednie!" - napisał Mateusz, publikując zdjęcie ze szpitalnego łóżka.

Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Krautwurst

Reklama

Reklama

Reklama