Reklama

Reklama

Maja Hyży: Znalazłam swój styl

Znana z trzeciej edycji telewizyjnego konkursu talentów "X Factor" wokalistka Maja Hyży w studiu "Dzień dobry TVN" odpowiedziała na krytykę jej teledysku do piosenki "Bluza".

Słowa do piosenki "Bluza" napisała Paulina Przybysz (znana m.in. z Sistars), natomiast muzykę Piotr Siejka - producent, którym za jednym zamachem "machnął" single wszystkim finalistom trzeciej edycji "X Factor", współpracujący także z Kasią Cerekwicką i Magdą Steczkowską.

Po opublikowaniu teledysku do "Bluzy" internauci zarzucili Mai Hyży podobieństwo właśnie do Kasi Cerekwickiej czy Natalii Kukulskiej. "Marna kopia" - to jeden z krytycznych komentarzy.

"Biorę to na klatę, nie przejmuję się tym. Ogólnie nie czytam opinii, nauczyłam się separować od tego" - odpowiedziała na krytykę Maja Hyży w "Dzień dobry TVN".

"Ja już znalazłam swój styl, ale niestety ten styl mój jeszcze nie do końca na polskim rynku się sprzedaje" - powiedziała wokalistka, określając go mianem "ciemny, soulowy".

Reklama

"Bluza" zapowiada debiutancki album Mai, nad którym młoda piosenkarka cały czas pracuje.

Współprowadzący "Dzień dobry TVN", Marcin Prokop, nieoczekiwanie zapytał Maję Hyży... czy ma chłopaka. Wytrącona z równowagi wokalistka roześmiała się nerwowo, po czym... odesłała na swój oficjalny, trzeci już fanpage na Facebooku. To tylko potwierdza krążące od miesiący plotki na temat rozpadu małżeństwa Hyżych: Mai i Grzegorza. Przypomnijmy, że para razem występowała w trzeciej edycji "X Factor". Ostatecznie Maja zajęła czwarte miejsce, a Grzegorz drugie.

Maja Hyży: Biorę to na klatę:

Dzień Dobry TVN/x-news

Sprawdź tekst piosenki w serwisie Tekściory.pl!

Mrozu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL