Reklama

Reklama

Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) w szpitalu. Fani zaniepokojeni stanem piosenkarki

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi opublikowała zdjęcie ze szpitala. Wokalistka na Instagramie zapowiedziała, że ze względu na jej stan zdrowia weekendowe koncerty prawdopodobnie zostaną odwołane.

Magdalena Narożna trafiła do szpitala

W środę (26 czerwca) Magdalena Narożna wrzuciła zdjęcie ze Szpitala Wojewódzkiego w Łomży, na którym widać, że w jej prawej ręce znajduje się wenflon.

Wokalistka (posłuchaj przeboju "Na serca dnie"!) na razie nie zdradziła, co się stało. Nieco więcej powiedziała jednak na Instastories.

"Na razie sytuacja u mnie bez zmian, niestety. Na chwilę obecną weekend koncertowy będzie musieli odwołać, bo nie ma jakieś poprawy jeżeli chodzi o moje leczenie. Dziękuje wam za wsparcie. Jesteście wspaniali. Trzymajcie kciuki. Ja walczę i wracam do zdrowia, mam nadzieję, że już w przyszłym tygodniu będziemy się widzieć. Może coś się zmieni, będę was informowała" - wyjaśniła.

Reklama

Fani piosenkarki nie kryli swojego zaniepokojenie w komentarzach pod zdjęciem. Wszyscy liczą jednak na szybki powrót Narożnej do zdrowia.

Pobyt w szpitalu zbiegł się z informacją o rozwodzie gwiazdy disco polo z mężem Dawidem Narożnym.

"Zaszły pewne zmiany w naszym życiu osobistym... Podkreślamy! Tylko i wyłącznie osobistym! Niestety czasem tak bywa ze drogi dwóch osób się rozchodzą. Bardzo byśmy chcieli, byście uszanowali nasze życie osobiste gdyż mamy cudowną córeczkę, którą bardzo kochamy! Zostajemy w przyjacielskich stosunkach! Jeżeli chodzi o zespół nic się nie zmienia!" - czytamy.

Dorobek grupy Piękni i Młodzi obejmuje płyty "Niewiara" i "Tak już bez ciebie" oraz pięć singli, które osiągnęły wielomilionową oglądalność. Największe przeboje to "Ona jest taka cudowna" (ponad 73 mln odsłon), "Kocham się w tobie" (ponad 56 mln, sprawdź!) i "Tak już bez ciebie" (ponad 40 mln, posłuchaj!).

Sprawdź tekst utworu "Ona Jest Taka Cudowna" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Piękni i Młodzi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje