Reklama

Reklama

Magda Steczkowska i Kuba Molęda: Zobacz wspólny teledysk "Gdzieś bez nas"

"Gdzieś bez nas" to utwór zapowiadający nową płytę Magdy Steczkowskiej. W piosence towarzyszy jej Kuba Molęda, z którym miała okazję pracować w drugiej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Piosenkę skomponował Marek Kościkiewicz, który napisał również tekst utworu. Produkcją kawałka zajął się natomiast Filip Siejka.

"Gdzieś bez nas" zapowiada solową płytę Magdy Steczkowskiej "...nie na zawsze", która ostatecznie pojawi się w lutym 2016 r.

"Kręciliśmy dwa dni na ulicach Krakowa i Warszawy. Pogoda nas nie rozpieszczała ale mieliśmy na tyle szczęścia, że w każdym z naszych dni zdjęciowych przestawało padać na kilka godzin. Prawie przestawało" - ze śmiechem mówi Magda Steczkowska.

Reklama

"Na szczęście Jacek Dyląg, reżyser, dokładnie wiedział czego chce i udało nam się zrealizować to co zaplanowaliśmy. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Jest to w głównej mierze zasługa mojej wspaniałej ekipy: Ewa Gil (make up), Konrad Fado (stylizacje) i Paweł Okuniewski (fryzury). Oni czuwali nad każdym szczegółem" - mówi wokalistka.

"Z ekipą ze Studia Produkcyjnego Nieustraszeni Łowcy Dzwięków spotkałam się już na planie wcześniej i wiedziałam, że wszystko będzie na najwyższym poziomie. Za to mój gość, Kuba Molęda swoim profesjonalizmem i poczuciem humoru oczarował nas wszystkich za co jestem mu ogromnie wdzięczna!" - podkreśla Magda Steczkowska.

"To jest piosenka o miłości, wszystkie piosenki są o miłości tak naprawdę! A przynajmniej ich większość" - żartuje wokalistka.


Sprawdź tekst piosenki "Gdzieś bez nas" w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magda Steczkowska | Kuba Molęda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy