Reklama

Luxtorpeda, Grzegorz Halama i nowy teledysk "Siódme"

Rolę sklepowego ochroniarza w najnowszym teledysku grupy Luxtorpeda "Siódme" zagrał satyryk, komik i aktor Grzegorz Halama.

Rolę sklepowego ochroniarza w najnowszym teledysku grupy Luxtorpeda "Siódme" zagrał satyryk, komik i aktor Grzegorz Halama.
Grzegorz Halama w teledysku "Siódme" grupy Luxtorpeda /

W kwietniu ukazała się najnowsza, czwarta już studyjna płyta Luxtorpedy - "MYWASMYNAS".

- Te pięć lat koncertowych wiele razy pokazało nam, że jesteśmy słabi. Gramy, tak jak gramy, ale to ma sens, bo jesteśmy razem. Żeby to zaśpiewać, to trzeba trochę zagrać, pobyć ze sobą. To jest nasze doświadczenie, że jesteśmy słabi jako ludzie, nie tylko jako muzycy, ale jako ojcowie, mężowie, przyjaciele, rozmówcy w wywiadach. Ale jak jesteśmy razem, to co robimy, daje ludziom trochę radości - mówił Interii Litza, wokalista, gitarzysta i założyciel Luxtorpedy.

Reklama

- Czujemy z nimi taką więź, że mogliśmy sobie pozwolić na to, żeby zaśpiewać 'My was, wy nas - wspieramy'. Poza tym cała płyta jest o jedności, o szukaniu jedności, tego co nas łączy - podkreśla.

Nieustająco koncertująca Luxtorpeda właśnie przygotowała drugi oficjalny teledysk do płyty "MYWASMYNAS" - "Siódme". W ciągu trzech dni klip zanotował ponad 60 tys. odsłon.

W teledysku poza muzykami zespołu zagrali także Grzegorz Halama oraz Matylda znana z Arki Noego ("Nieidealna").

Sprawdź tekst utworu "Siódme" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Luxtorpeda | Grzegorz Halama | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy