Reklama

Łukasz Mojecki nie żyje. Kiedy pogrzeb uczestnika "Bitwy na głosy"?

Podano szczegóły pogrzebu Łukasza "Modżo" Mojeckiego, który był w składzie zwycięskiej ekipy Andrzeja Piasecznego z telewizyjnej "Bitwy na głosy". Wokalista 30 sierpnia skończyłby 38 lat, zmarł po ciężkiej chorobie.

Podano szczegóły pogrzebu Łukasza "Modżo" Mojeckiego, który był w składzie zwycięskiej ekipy Andrzeja Piasecznego z telewizyjnej "Bitwy na głosy". Wokalista 30 sierpnia skończyłby 38 lat, zmarł po ciężkiej chorobie.
Łukasz Mojecki miał 37 lat / forumgwiazd.com.pl /Agencja FORUM

O śmierci Łukasza Mojeckiego (sprawdź!) poinformował jego przyjaciel Darek Janik, z którym w ostatnim czasie prowadził audycje z muzyką rozrywkową i wywiadami z polskimi artystami w radomskim Radiu Rekord.

To również on przekazał informacje o uroczystości pogrzebowej.

"Ceremonia odbędzie się w czwartek 19 sierpnia o godzinie 13.30 w Kościele Matki Bożej Bolesnej przy ulicy Radosnej 2 w Radomiu. Pożegnanie nastąpi na Cmentarzu Komunalnym w Radomiu - wjazd od ul. Witosa (godzina 14.30)".

Reklama

Kim był Łukasz Mojecki?

Łukasz Mojecki pierwsze kroki na muzycznej scenie stawiał w 2009 r. (piosenka "Pain"). Rok później wydał utwór "Myśli" (posłuchaj!) powstały przy współpracy z producentem muzycznym Darkiem Janikiem i formacją Alchemist Project.

"Tak bardzo chciałeś aby twój utwór został na nowo odświeżony ... nie doczekałeś. 'Myśli' mieliśmy nagrywać z nowym wokalem po wyjściu ze szpitala. Nie zdążyłeś... ale mam nadzieje, że gdzieś z góry patrzysz jak twoi przyjaciele Alchemist Project postarali się abyś się uśmiechnął do Nich teraz...." - napisał Darek Janik na Facebooku, prezentując nową wersję piosenki "Myśli".

Łukasz Mojecki w dorobku miał też nową wersję piosenki Haliny Benedyk "Mamy po 20 lat" (nagraną z jej udziałem - zobacz!, ponownie przy współpracy z Alchemist Project i Darkiem Janikiem oraz Aleksandrem Maliszewskim, prywatnie mężem Haliny Benedyk).

Łukasz Mojecki w programie "Bitwa na głosy"

Szeroka publiczność poznała wokalistę rodem z Domaszowic w gminie Masłów (woj. świętokrzyskie) w 2012 roku. Wtedy wziął udział w programie "Bitwa na głosy" TVP2. Do swojej drużyny wybrał go wówczas Andrzej Piaseczny, który z prowadzoną przez siebie wokalną ekipą ostatecznie wygrał muzyczny show.

W 2017 r. wypuścił debiutancki singel "Czas". Muzykę do piosenki skomponował Chris Toffson, współpracownik m.in. Jeden Osiem L, Nowatora, Sylwii Grzeszczak, Mateusza Mijala, Mezo czy Magdy Femme. Linię melodyczną i słowa napisał sam Łukasz Mojecki.

Kolejny utwór - "Mgła" - Łukasz Mojecki przygotował wspólnie z Bartkiem Wroną, byłym wokalistą grupy Just 5. Pod koniec 2019 r. ukazała się piosenka "Bratnia dusza", która była zapowiedzią przygotowywanej płyty pod tym samym tytułem.

Łukasz Mojecki od kilku lat mieszkał w Warszawie. Brał udział w programach "Jaka to melodia?", "Dzień dobry TVN" czy "Pytanie na śniadanie".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Łukasz Mojecki | nie żyje | pogrzeb | Bitwa na Głosy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy