Reklama

Łukasz "Ciechan" Ciechański dołącza do Trójki. "Ja się nie mieszam"

Łukasz "Ciechan" Ciechański poinformował, że dołącza do składu radiowej Trójki. Wcześniej był związany m.in. z Rock Radiem i Antyradiem.

Zamieszanie w Polskim Radiu rozpoczęło się w połowie maja, gdy utwór Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój" znalazł się na szczycie notowania nr 1998 Listy Przebojów Trójki. 

Reklama

W wyniku afery z radia odeszło kilkanaście osób, a 25 maja nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora Trójki - Tomasza Kowalczewskiego zastąpił Kuba Strzyczkowski.

Nowy dyrektor zaczął powoli odbudowywać stację. Jednak 20 sierpnia pojawiła się informacja, że Strzyczkowski został odwołany ze stanowiska. Zastąpił go Michał Narkiewicz-Jodko

Teraz Łukasz "Ciechan" Ciechański poinformował, że rozpoczyna współpracę z Trójką. Ma prowadzić pasmo poranne. 

"Trójka zawsze była, jest i będzie miejscem, gdzie prezenter, DJ, dziennikarz, czy jakkolwiek moi koledzy i koleżanki z branży chcą się nazywać, jest kimś więcej niż zapowiadaczem utworów, konkursów, kolejnej akcji sponsorowanej albo konkursu smsowego, w którym można wygrać dużego fiata i bagażnik pełen galaretki od sponsora" - skomentował.

Dziennikarz nie chciał natomiast odnosić się do trwającej afery w Polskim Radiu. "Ja się w politykę nie mieszam. Jak się chcecie kłócić, to się kłóćcie dalej. Ale z daleka od radia i mojej nieskromnej osoby. Przyszedłem tutaj żuć gumę i orać konkurencję. I właśnie skończyła mi się guma" - wytłumaczył.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: radiowa trójka | Polskie Radio | Łukasz Ciechański

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje