Reklama

Reklama

Łukasz Chmiel przerabia Michaela Jacksona ("Dżem truskawkowy" - cover "Jam")

Pamiętacie Łukasza Chmiela z ostatniej, 11. edycji "Must Be The Music", śpiewającego i wyglądającego jak Michael Jackson? Musicie to zobaczyć!

Idolem Łukasza Chmiela jest Michael Jackson

Pochodzący z Lublina Łukasz Chmiel zachwycił jurorów swoim wykonaniem "Gone Too Soon" Michaela Jacksona, ujmując podobieństwem barwy głosu do zmarłego w 2009 r. Króla Popu.

"Zaśpiewałeś fantastycznie, zagrałeś to bardzo dobrze" - pochwaliła Kora. "Kupuję to, masz talent" - dodał Tymon Tymański. Na "nie" był tylko Adam Sztaba.

Uczestnik "Must Be The Music" - podobnie jak jego idol - jest również niezwykle wrażliwym i doświadczonym życiowo człowiekiem.

"Wychowałem się w dość specyficznej rodzinie. Teraz, z perspektywy czasu, wiem, że to patologiczna rodzina. Był w niej alkohol, a później trafiły na stół leki psychotropowe, które dokumentnie zniszczyły rodzinę. Łącznie ze mną..." - mówi o sobie Łukasz Chmiel.

Reklama

Przyznaje, że miał bardzo napięte stosunki z ojcem i wszelkie konflikty zawsze kończyły się bójkami. W efekcie Łukasz dwa razy trafił do zakładu karnego.

Teraz Łukasz przygotował swoją wersję przeboju "Jam" - jego polska wersja nosi tytuł "Dżem truskawkowy".

Sprawdź tekst piosenki "Dżem truskawkowy" w serwisie Tekściory.pl!

Co wiesz o "Must Be The Music" - sprawdź się:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje