Reklama

Luis Fonsi i Ozuna we wspólnym utworze. Nadciąga "Imposible"

19 października do sieci trafi wspólny singel Luisa Fonsiego i Ozuny "Imposible". Czy ten numer ma szanse powtórzyć sukces "Despacito"?

Luis Fonsi szykuje kolejny hit

"Niezmiernie cieszę się, że mogłem ponownie spotkać się w studiu z moim przyjacielem Ozuną, który w 'Imposible' zadbał o miejski, współczesny sznyt w tej melodycznej i romantycznej piosence. Nasz najnowszy kawałek dedykujemy wszystkim kobietom, które są najważniejszą częścią naszego życia" - oświadczył Luis Fonsi.

Reklama

"W naszej piosence słyszymy wyznanie mężczyzny, który uświadamia sobie, że nikt nie pokocha tej jedynej kobiety tak jak on. Od czasu do czasu mężczyzna musi skonfrontować się ze swoimi prawdziwymi uczuciami i szczerze powiedzieć to, co myśli. Jest bardzo miło, jeśli można to wpleść w rytmiczną, romantyczną piosenkę" - dodał.

Piosenka "Imposible" zadebiutuje 19 października wraz z klipem autorstwa Carlosa Pereza, który nakręcił obrazki do wszystkich hitowych numerów Fonsiego - "Despacito", "Calypso" i "Echame La Culpa".  Teledysk powstał na stacji kolejowej w Miami.

"Imposible" to zapowiedź nowego wydawnictwa Luisa Fonsiego.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Luis Fonsi | Ozuna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje