Reklama

Los del Rio: Jeszcze więcej "Macareny" (teledysk "Mas Macarena")

W sierpniu "Macarena" świętowała swoje 20-lecie. W sieci pojawił się zupełnie nowy klip z udziałem muzyków z Los del Rio, którym zawdzięczamy ten hit.

Los del Rio odświeżyli swój wielki przebój

Kultowa piosenka "Macarena" w sierpniu skończyła 20 lat. Utwór pojawił się w 1993 roku na albumie hiszpańskiego duetu Los del Rio. Prawdziwym hitem, "Macarena" stała się jednak po trzech latach za sprawą remiksu producentów Bayside Boys, którzy dołączyli do hiszpańskich wersów angielskie słowa. Remiks zdobył szczyty list przebojów na całym świecie oraz wieńczył podium listy Billboard Hot 100 przez 14 tygodni.

Reklama

Panowie z Los del Rio postanowili ponownie o sobie przypomnieć i nagrali kolejną wersję swojego przeboju.

W połowie lipca ukazał się utwór zatytułowany "Mas Macarena", co w tłumaczeniu oznacza po prostu "bardziej Macarena". Antonio Romero Monga i Rafael Ruiz jeszcze więcej Macareny zapewnili nam z pomocą kubańskiej formacji Gente de Zona, nagrywającej już wcześniej z Enrique Iglesiasem, Pitbullem czy Markiem Anthonym.

W sieci ukazał się klip do najnowszej wersji "Macareny". Teledysk był kręcony na słonecznej Kubie, a wyreżyserował Daniel Duran.

Zobacz teledysk "Mas Macarena":

Sprawdź tekst "Mas Macarena" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA/RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Los Del Rio

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje