Reklama

Reklama

Little Mix: Jade Thirlwall miała anoreksję

Członkini grupy Little Mix przyznała się, że cierpiała na anoreksję w wieku 13 lat.

Jade Thirlwall (z przodu) cierpiała na anoreksję

Wyznanie Jade Thirlwall pojawiło się w autoryzowanej biografii zespołu "Our World", która do sprzedaży trafiła 20 października. Wokalistka wyjawiła w niej, że w wieku 13 lat cierpiała na anoreksję, a to doprowadziło ją również do załamania nerwowego.

W książce możemy przeczytać, że wokalistka chciała umrzeć.

"Kiedy przestałam mieć okres, rzeczy wymknęły się spod kontroli, ale wcale nie zależało mi na tym, co się ze mną dzieje. Byłam w głębokiej depresji i po prostu chciałam umrzeć" - możemy przeczytać.

Reklama

Thirlwall przyznała również, że anoreksja sprawiła, że była nieznośnie uparta. Dziewczyna miała odmówić pomocy, aż w końcu trafiła do szpitala.

"Anoreksja jest wyniszczająca, więc kiedy ludzie próbują cię do czegoś przekonać, to tobie wydaje się, że oni są przeciwko i nie zamierzasz ich słuchać" - opowiedziała wokalistka.

"Kiedy trafiłam do szpitala, zrozumiałam, że to nie zabawa. To coś poważnego. W klinice powiedzieli mi, że  niszczę swoje ciało i jeżeli nie przestanę, to umrę" - dodała.

Te słowa przemówiły do wokalistki. Thirlwall w końcu zgodziła się na leczenie i wygrała z anoreksją.

Little Mix przygotowują się obecnie do wydania nowego albumu "Glory Days", który ukaże się 18 listopada 2016 roku. Promuje go singel "Shout Out to My Ex".

Sprawdź tekst piosenki "Shout Out To My Ex" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Little Mix

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje