Reklama

Reklama

Lista najbogatszych brytyjskich gwiazd przed trzydziestką. Adele na szczycie

Adele została nazwana najbogatszą brytyjską gwiazdą przed trzydziestką. Jej majątek szacuje się na 114 milionów dolarów.

Redaktorzy brytyjskiego magazynu "Heat" stworzyli listę najbogatszych brytyjskich celebrytów, którzy nie przekroczyli 30. roku życia.

Na szczycie zestawienie znalazła się Adele, która wciąż promuje swój najnowszy - wydany w listopadzie 2015 roku - album "25". Obecnie wokalistka koncertuje w Ameryce Północnej.

Jej majątek szacuje się na 114 milionów dolarów, co oznacza, że w przeciągu ostatniego roku gwiazda podwoiła swoje zasoby finansowe. W tym samym zestawieniu z 2015 roku, Adele - z sumą 47 milionów dolarów - pojawiła się na miejscu czwartym.

Reklama

"Adele była w tym roku nie do zatrzymania po premierze jej albumu i trasie stadionowej, więc nie jest szokiem, że pojawiła się na szczycie" - mówiła redaktorka "Heat", Suzy Cox.

Tuż za brytyjską wokalistką na liście magazynu "Heat" uplasował się aktor znany najbardziej z roli Harry’ego Pottera, czyli Daniel Radcliffe (92 mln dolarów). Miejsce trzecie przypadło w udziale Edowi Sheeranowi, którego środki finansowe wyniosły 55 milionów dolarów.

W pierwszej dziesiątce zestawienia znaleźli się także poszczególni członkowie zespołu One Direction, który w 2015 roku zawiesił działalność. Spośród nich najlepiej poszło Zaynowi Malikowi, który z sumą 47 milionów dolarów znalazł się na czwartej pozycji. Na piątym miejscu uplasował się Harry Styles (46 mln dolarów), a na szóstym aktorka Emma Watson (44 mln dolarów). Tuż za nią w zestawieniu znaleźli się Liam PayneNiall Horan (po 42 mln dolarów) oraz Louis Tomlinson (41 mln dolarów).

Pierwszą dziesiątkę zamyka również aktor znany z serii o Harrym Potterze - Rupert Grint - z majątkiem opiewającym na 36 milionów dolarów.  

Sprawdź tekst utworu "When We Were Young" w serwisie Teksciory.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje