Reklama

Lana Del Rey "High By The Beach": Obrona przed paparazzi?

W sieci pojawił się już teledysk "High By The Beach" zapowiadający nową płytę Lany Del Rey.

Lana Del Rey w teledysku "High By The Beach"

W teledysku "High By The Beach" Lana Del Rey zaprezentowała fanom swoje zupełnie nowe oblicze. Wideo pokazuje wokalistkę w położonej przy plaży posiadłości, nad którą pojawia się helikopter z fotografem na pokładzie. Maszyna podlatuje tak blisko, że paparazzo niemal wchodzi do niej przez okno.

Reklama

Amerykańska wokalistka, kojarzona do tej pory przede wszystkim z rozmarzonymi, nostalgicznymi teledyskami wpada na radykalny pomysł rozwiązania problemu. Z domu zbiega na plażę po futerał na gitarę. W nim jednak nie ma instrumentu a sporej wielkości karabin. Pod koniec klipu uzbrojona Lana z balkonu strzela do helikoptera...

Sprawdź tekst utworu "High By The Beach" w serwisie Tekściory.pl!

Wcześniej Lana Del Rey zdradziła, że na płycie "Honeymoon" znajdzie się 14 utworów. W połowie lipca amerykańska wokalistka ujawniła tytułową piosenkę.

Album "Honeymoon" obok autorskich utworów Lany ma zawierać także cover "Don't Let Me Be Misunderstood" Niny Simone.

Wśród producentów materiału są współpracujący wcześniej z Laną Rick Nowels, Daniel Daniel Heath i Emile Haynie. Premiera płyty "Honeymoon" zapowiadana jest na wrzesień.

Lana zdradziła, że "Honeymoon" będzie mocno różnił się od poprzedniej płyty "Ultraviolence" (2014), za to będzie podobny do dwóch pierwszych albumów - "Born to Die" i "Paradise".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lana Del Rey

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama