Reklama

Reklama

Lady Gaga i ofiary przemocy seksualnej jednoczą się jednym tatuażem

Lady Gaga zainicjowała akcję, która ma na celu zsolidaryzowanie ofiar przemocy seksualnej. Wokalistka, która przyznała, że sama jej doświadczyła, zrobiła sobie specjalny tatuaż. W jej ślady poszły dziesiątki innych osób.

Lady Gaga solidaryzyje się z ofiarami gwałtu

Podczas tegorocznej gali wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej Lady Gaga wykonała utwór "Til It Happens To You", za który była nominowana do Oscara.

Piosence, która znalazła się w filmie "Pole walki", towarzyszył kontrowersyjny, wstrząsający teledysk.

Wokalistka od dawna podkreślała, jak ważna i osobista jest dla niej piosenka "Til It Happens To You". Na gali rozdania Oscarów wykonała ją w towarzystwie ofiar przemocy seksualnej, które zagościły wraz z nią na scenie.

Zobacz wykonanie "Til It Happens To You" na oscarowej gali:

Reklama

Jeszcze podczas 88. gali wręczenia Oscarów Lady Gaga nie miała tatuażu, który zrobiła w wyrazie zjednoczenia z ofiarami nadużyć seksualnych. Pod opublikowanym na jej Instagramie zdjęciem z gali oscarowej, na którym wokalistka całuje swojego chłopaka Taylora Kinneya, Gaga napisała:

"Nigdy nie pomyślałabym, że ktokolwiek mnie jeszcze pokocha, bo moje ciało zostało zhańbione przez gwałciciela. Ale on pokochał tę ocalałą ofiarę, którą noszę w środku. Cały wieczór był przy mnie dumnie i bez najmniejszego wstydu. To jest prawdziwy mężczyzna!".

Wokalistka zdecydowała się na zrobienie nowego tatuażu dopiero po występie na rozdaniu nagród Akademii. Nowa ozdoba na ciele Lady Gagi to wzór, który wokalistka i osoby występujące z nią wówczas na scenie zdecydowały się wspólnie wytatuować na znak jedności i solidarności. Autorem nowego tatuażu Gagi jest David Allen, który opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z wokalistką.

Zobacz teledysk "Til It Happens To You":

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje