Reklama

Reklama

Kwon Mina trafiła do szpitala. Gwiazda K-pop próbowała popełnić samobójstwo

Wokalistka i aktorka Kwon Mina trafiła do szpitala. Lokalne media donoszą, że była członkini zespołu AOA próbowała popełnić samobójstwo.

Wokalistka i aktorka Kwon Mina trafiła do szpitala. Lokalne media donoszą, że była członkini zespołu AOA próbowała popełnić samobójstwo.
Kwon Mina trafiła do szpitala /Noam Galai /Getty Images

Kwon Mina została znaleziona nieprzytomna w swoim mieszkaniu 29 lipca przez przyjaciela. Ten pojawił się w jej domu po tym, jak nie mógł się skontaktować z wokalistką. Również on zaalarmował służby.

27-letnia gwiazda z powodu ran ciętych straciła sporo krwi, udało się ją jednak odratować. Wokalistka jest w stanie stabilnym, nadal pozostaje nieprzytomna.

Kwon Mina była ofiarą hejtu

Kwon Mina przyznała, że przez 10 lat, gdy była członkinią zespołu AOA, była wielokrotnie zastraszana. Następnie ujawniła, że była nękana przez liderkę grupy - Jimin.

Ataki na wokalistkę nasiliły się po tym, jak obecny chłopak Kwon Miny został oskarżony o romansowanie z wokalistką, gdy był jeszcze w poprzednim związku.

Reklama

Piosenkarka miała opublikować na prywatnym Instagramie odezwę do hejterów, którzy atakowali ją w mediach społecznościowych.

"Czy biorę narkotyki? Czy kogoś zabiłam? Czy kogoś przeklęłam? Czy kogoś dręczyłam? Czy piłam i prowadziłam? Czy kogoś pobiłam? Może powinnam umrzeć jak mój tata?" - pisała.

Kim jest Kwon Mina?

Kwon Mina to południowokoreańska wokalistka i aktorka. Przez siedem lat działał w girlsbandzie AOA, z którym odnosiła największe sukcesy. Z zespołem pożegnała się w 2019 roku. W międzyczasie rozpoczęła solową karierę wokalną i aktorską (zagrała w kilkunastu koreańskich produkcjach).

Jesienią 2020 roku ogłosiła zawieszenie kariery ze względu na zły stan zdrowia psychicznego. Gwiazda k-popu podjęła w tym czasie leczeni.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli potrzebujesz pomocy, porozmawiaj otwarcie o problemach z osobą, której ufasz, zadzwoń 116 123 lub 116 111 lub wejdź na stronę www.pokonackryzys.pl.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL