Reklama

Reklama

Krzysztof Krawczyk Jr. na Festiwalu Weselnych Przebojów. Marian Lichtman ujawnia szczegóły

Podczas Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie na scenie zobaczymy zespół Trubadurów, któremu towarzyszyć będzie Krzysztof Krawczyk Junior. Marian Lichtman w rozmowie z "Faktem" zdradził, co planują muzycy.

Marian Lichtman podczas prób z Krzysztofem Krawczykiem Juniorem

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie to najbardziej przebojowa impreza ślubna lata.

13 sierpnia w amfiteatrze nad jeziorem Czos największe weselne przeboje wykonają takie gwiazdy, jak m.in. Sławomir z żoną Kajrą ("Miłość w Zakopanem" - sprawdź!, "Weselny pyton" - posłuchaj!, "Daj mi tę noc"), Michał Wiśniewski ("Zawsze z tobą chciałbym być"), zespoły Boys ("Wolność", "Una paloma blanca") i Masters ("Żono moja" i "Bałkanica" z repertuaru grupy Piersi).

Reklama

Na scenie pojawią się również Golec uOrkiestra, Poparzeni Kawą Trzy, Classic, Mig, Piękni i Młodzi (z wokalistką Magdą Narożną na czele), Weź Nie Pytaj, Trubadurzy & Krzysztof Krawczyk Jr. Wydarzenie transmitowane będzie na antenie Polsatu od godziny 20:05.

Syn Krzysztofa Krawczyka podczas festiwalu po raz pierwszy wystąpi na telewizyjnej scenie jako wokalista. Marian Lichtman w rozmowie z "Faktem" zdradził, co wspólnie zaprezentują.

"Uważam, że to piękna sprawa. Krzysiek Krawczyk zawsze z nami występował, a teraz jego syn pojawi się z nami. Wystąpimy z tym samym repertuarem, który wykonywaliśmy, gdy jego ojciec z nami śpiewał" - stwierdził Marian Lichtman.

Lider Trubadurów przyznał, że przed zespołem i Krawczykiem Jr. jest jeszcze trochę pracy, ale natychmiast dodał, że "Krzyś szybko się uczy".

"Jest wyjątkowo zdolnym chłopakiem. Piosenki już zna, ja z nim ćwiczę w studiu i działamy" - stwierdził.

Lichtman zdradził też, że Krzysztof Igor Krawczyk już od kilku tygodni przygotowuje się do występu przed tak dużą publicznością i w dniu występu będzie gotowy. Muzyk dodał również, że głos syna jest nieco podobny do tego sławnego ojca, ale i można w nim usłyszeć Halinę Żytkowiak. "Nie da się ukryć, że jest bardzo utalentowanym człowiekiem" - przyznał Lichtman.

Lider Trubadurów nie zdradził natomiast, czy występów z Krawczykiem Jr. będzie więcej. Ujawnił natomiast, że dla fanów wokalisty i grupy szykuje się spora niespodzianka.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia w Łodzi. Pochowano go na leśnym cmentarzu w podłódzkiej miejscowości Grotniki, gdzie wokalista od lat mieszkał z żoną.

Krawczyk swoją przygodę z muzyką zaczynał w grupie Trubadurzy, z którą zdobył ogromną popularność. Zespół podbijał serca Polaków, ale i miał świetną passę za granicą, regularnie koncertując m.in. w ZSRR.

Spośród członków zespołu piosenkarz wybijał się charyzmą sceniczną, a impulsem do działania na własną rękę, miał być utwór "Byłaś tu", który Ryszard Poznakowski stworzył specjalnie dla niego. Niedługo później piosenkarz odszedł z formacji i spróbował szczęścia jako solowy artysta. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje