Reklama

Kobiece marzenia Eltona Johna

Elton John, brytyjski wokalista i kompozytor, chce w przyszłym, wcieleniu stać się kobietą. Wokalista uważa, że panie mają większy wybór jeśli chodzi o garderobę. Sam znany jest z dość nietypowego sposobu ubierania się.

Elton John szczerze wierzy także, iż w poprzednim życiu był królem Francji Ludwikiem XIV. Teraz jednak uważa, że nadszedł czas, aby spróbować życia jako kobieta. "W swym następnym życiu chcę być kobietą i widzieć świat z kobiecej perspektywy. Jako gej, który był żonaty przez 6 lat, interesuję się tym, co czują kobiety i tym, czego potrzebują. Innym plusem byłoby to, że miałbym dostęp do całej przeznaczonej dla nich garderoby. Potrzebowałbym jednego domu, aby trzymać w nim tylko swoje torebki".

Reklama

Muzyk ma także nadzieję, że dzięki temu zyska także jego fizyczność. Nie czuje się bowiem zbyt dobrze w swym ciele jako mężczyzna. Po obejrzeniu swego nowego, animowanego, teledysku, w którym pojawia się w wersji rysunkowej, powiedział: "Och, jestem zachwycony. Sprawili, że wyglądam jak człowiek, jestem przystojny i szczupły, to fantastyczne".

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: john | Elton John | wokalista | marzenia | Eltonem Johnem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje