Reklama

Reklama

Kiedy proces 6ix9ine? Raper poczeka 10 miesięcy, a po drodze wydaje "Dummy Boy"

Dopiero na wrzesień 2019 roku zaplanowano rozpoczęcie się procesu Tekashiego 6ix9ine'a, któremu grozi dożywocie w związku z licznymi przestępstwami federalnymi. Raper do tego czasu pozostanie w areszcie.

Proces 6ix9ine'a ruszy we wrześniu 2019 roku

Przypomnijmy, że Tekashi 6ix9ine (Daniel Hernandez) został aresztowany 18 listopada w ramach wspólnej akcji ATP, nowojorskiej policji i Departamentu Bezpieczeństwa Krajowego.

Rapera oskarżono o napad z bronią w ręku, planowanie morderstwa oraz dystrybucję marihuany, metamfetaminy, fentanylu i heroiny. W akcie oskarżenia możemy przeczytać, że taka działalność miała przynieść wpływy, zyski i pozwoliła utrzymać dane terytorium. Zarzuty obejmują okres od 2013 roku. Ponadto rapera oskarżono o posiadanie karabinu AR-15 i udział w dwóch strzelaninach.

Reklama

"Daniel Hernandez jest całkowicie niewinny. Jest artystą estradowym, używającym gangsterskiego wizerunku w celu promowania swojej muzyki, ale nie czyni go to członkiem gangu" - oświadczył krótko po aresztowaniu rapera jego prawnik, Lance Lazzaro.

22-letni gwiazdor, któremu grozi nawet dożywocie, nie przyznał się jednak do winy. Jego przesłuchanie odbyło się 26 listopada.

Na oficjalne rozpoczęcie procesu Tekashi poczeka jednak aż 10 miesięcy. Według TMZ.com ten ma ruszyć dopiero 4 września 2019 roku. Hernandez oczekiwać będzie go w areszcie, gdyż sąd nie zgodził się na wpłacenie kaucji.

Przypomnijmy, że 23 listopada ukazać miał się album "Dummy Boy" 6ix9ine'a, jednak premiera została przełożona. Po wycieku materiału do sieci, menedżment rapera zdecydował się udostępnić go na Spotify.

"Dummy Boy" to 13 utworów w tym single "FEFE" (posłuchaj utworu!) oraz "BEBE", gościnnie na albumie pojawili się m.in. Nicki Minaj oraz Kanye West.

Sprawdź tekst utworu "BEBE" w serwisie Tekściory.pl!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: 6ix9ine

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje