Reklama

Kazimiera Szczuka na Przystanku Woodstock!

Organizatorzy tegorocznego festiwalu Przystanek Woodstock, który odbędzie się w dniach 28-29 lipca 2006 roku w Kostrzynie nad Odrą, przygotowali dla uczestników imprezy specjalną niespodziankę. W ramach Akademia Sztuk Przepięknych odbędzie się spotkanie z Kazimierą Szczuką.

Przypomnijmy, że Akademia Sztuk Przepięknych to "przystankowa" nowość. To projekt artystyczny, w który zaangażowało się wielu uznanych, kultowych artystów Polski, prezentujących bogatą i różnorodną sztukę.

Reklama

W specjalnie wybudowanej namiotowej "wiosce artystycznej" odbędą się m.in. warsztaty teatralne, warsztaty plastyczne, warsztaty muzyczne.

W organizację Akademii i zaproszenie do niej światowej sławy artystów zaangażował się Zbigniew Hołdys, który także będzie prowadził część warsztatów muzycznych.

Według wstępnego planu, spotkanie z Kazimierą Szczuką odbędzie się w dniu 27 lipca o godzinie 14. w największym namiocie Akademii Wielkiej Jurcie. Kazimiera Szczuka opowie co czytać, a czego nie czytać.

Dziennikarka opowie także o niezależnych klubach (jak sławny warszawski Le Madame) i poradzi jak je zakładać, co w nich robić i w ogóle jak żyć, aby się nie dać złamać. I odpowie na każde pytanie!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje