Reklama

Reklama

Kate Ryan wyszła za mąż. Kto jest jej wybrankiem?

Kate Ryan wyszła za mąż za swojego długoletniego partnera, Kristofa Steegmansa.

Kate Ryan podbijała serca polskich fanów. Jak wygląda dziś?

Ślub odbył się w mieście Mechelen, w Belgii.

39-letnia wokalistka chroni swoje życie prywatne, dlatego o jej planach wiedziało niewiele osób. Ceremonia odbyła się w intymnym kręgu.

Kate Ryan i Kristof Steegmans poznali się dzięki wspólnemu przyjacielowi. Piosenkarka ujawniła również, że mężczyzna jest od niej młodszy.

Na razie para nie ma dzieci. Dwa lata temu Ryan mówiła, że chciałaby "mieć jedno maleństwo", jednak to pragnienie wciąż było odkładane na później.

"Teraz mam 39 lat, więc nadal jest to możliwe" - twierdzi wokalistka. "Myślę, że nie ma nic złego w tym, że nie masz dzieci, ale nadal ludzie postrzegają cię jako kogoś dziwnego, jeśli nie masz potomka w takim wieku" - dodała.

Reklama

Katrien Verbeeck, lepiej znana jako Kate Ryan urodziła się 22 lipca 1980 roku. Śpiewać zaczęła już jako nastolatka. Debiut zaliczyła w wieku 16 lat współpracując z grupą Melt, natomiast swoją karierę solową rozpoczęła w 2000 roku.

- Był taki rok, kiedy niemal w każdy weekend byłam w Polsce. Świetnie się tutaj występuje, ponieważ fani są naprawdę niesamowici i okazują ci wiele szacunku - opowiadała Interii, zapytana o to, czy lubi grać w Polsce.

Znana jest z takich przebojów, jak "Voyage Voyage", "Ella, Elle l'a" czy "La Promesse".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama