Reklama

Reklama

Kasper Knight postrzelił się w twarz na potrzeby teledysku

Aspirujący raper Kasper Knight wpadł na szokujący pomysł. Na potrzeby nowego teledysku postrzelił się w twarz.

Kasper Knight na filmiku, na którym strzelił do siebie

Raper wyjaśnił, że nakręci teledysk własnymi siłami, gdyż nie znalazł żadnego reżysera oraz ekipy filmowej, która chciała zarejestrować to, jak strzela do siebie.

Następnie na Facebooku udostępnił materiał, w którym przykłada sobie pistolet do policzka i pociąga za spust. W opisie filmiku Knight napisał, że został już w swoim życiu kilkakrotnie postrzelony i strzał w twarzą to dla niego "żadna wielka sprawa".

Materiał szybko został zgłoszony do moderatorów Facebooka, a ci usunęli film.

Kasper Knight na Facebooku postanowił wytłumaczyć się w dłuższym wpisie:

Reklama

"Skala bólu tego postrzału to jakieś 4 na 10. Byłem nieco zdezorientowany po wystrzale, dlatego też obecnie dzwoni mi w uszach. Byłem skupiony na dźwięku i możliwe, że przez przypadek połknąłem kulę, nie jestem pewien" - napisał raper.

W kolejnym wpisie nie krył radości ze swojej popularności w sieci (brutalny film wyświetlono ponad 1,7 miliona razy). Oskarżył też serwis WorldStarHipHop o nie zainteresowanie się jego materiałem, sugerując, że współpracują oni tylko i wyłącznie z czarnymi raperami.

Do tej pory Kasper Knight działał pod pseudonimem Kasper The Phantom i na swoim kanale opublikował utwór "All Lives Matter Lol".

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje