Reklama

Jak starsi ludzie bawili się na dużym festiwalu?

Pamiętacie nastolatki z Coachelli? Tym razem hitem sieci mają szansę być nie młode dziewczyny, ale osoby w podeszłym wieku, które zostały zaproszone na teren festiwalu Bonnaroo.

Fragment materiału o czterech 70-latkach na festiwalu

Na jednym z największych festiwali muzycznych na świecie w tym roku pojawiło się ponad 80 tysięcy ludzi. Wielu z nich było po raz pierwszy. Debiutantami na tego typu wydarzeniu była również czwórka osób powyżej 70. roku życia.

Reklama

Serwis Funny Or Die zaprosił czwórkę ochotników w podeszłym wieku, aby pokazać im jak wygląda tego typu festiwal od wewnątrz. Ponadto sprawdzono, czy starsze osoby mogą bawić się tak samo jak młodzież.

Bohaterów materiału oprowadzono po terenie imprezy. Zwiedzili oni wszystkie atrakcje, kosztowali festiwalowego jedzenia, wzięli udział w silent disco, a przede wszystkim pojawiali się na koncertach. 

Staruszkowie zobaczyli więc występie Kendricka Lamara oraz Mumford & Sons. Z brytyjską grupą spotkali się również na backstage'u. Oprócz tego starsze osoby miały okazję spędzić chwilę czasu z mniej znanymi wykonawcami: muzykami Dawes i stand-upowcem Ronem Funchesem. Na scenę bohaterów materiału zaprosili natomiast członkowie grupy Guster.

Filmik ze starszymi festiwalowiczami został obejrzany w serwisie Funny Or Die 160 tysięcy razy, natomiast na Youtube ponad 40 tysięcy razy.

Zobacz czwórkę 70-latków na festiwalu:

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje