Reklama

Izabela Szafrańska "Aniele słabych": Pierwszy singel wokalistki po "The Voice of Poland"

Izabela Szafrańska, która błysnęła talentem w dziewiątej edycji "The Voice of Poland", zaprezentowała pierwszy singel po programie pt. "Aniele słabych".

Izabela Szafrańska w "The Voice of Poland"

Izabelę Szafrańską w piosence "Aniele słabych" (posłuchaj!) wsparli muzycznie Voytek Proniewicz (skrzypce) i  Marcin Partyka (fortepian), który jest również kompozytorem utworu. Tekst do singla stworzył Grzegorz Walczak.

Reklama

"Kiedy pisałem wiersz 'Aniele słabych', nie spodziewałem się, że zaśpiewa go anioł tak mocny i wrażliwy. Dziękuję Ci Izo najpiękniej, jak mogę. I Marcinowi Partyce, który mój tekst ubrał w tak zwiewną, pełną fluktuującego uczucia muzykę" - napisał autor tekstu w komentarzu pod teledyskiem (sprawdź pełny tekst utworu!).

Kim jest Izabela Szafrańska?

Pochodząca z Lipnicy Wielkiej Izabela Szafrańska pochodzi z wielodzietnej i muzycznej rodziny. Śpiewa od piątego roku życia, a z wykształcenia jest kulturoznawcą. Współtworzyła zespół El Saffron, który znany był z programu "Must Be The Music", gdzie doszedł do finału szóstej edycji. Skład tworzyli również: Laura i Gabriela Szafrańskie oraz Radosław Kuliś Artur Kmiecik. Grupa inspirowała się muzyką hiszpańską i sefardyjską.

"Wszyscy razem jesteście magiczni, człowiek jest bliski zwariowania - to jest coś pięknego" - chwaliła zespół Ela Zapendowska.

Szafrańska oczarowała trenerów podczas przesłuchań w ciemno dziewiątej edycji "The Voice of Poland", gdy zaśpiewała "Flashlight" Jessie J (posłuchaj przeboju!).

"I uroda, i głos! Chce się ciebie słuchać, jeśli chciałabyś dołączyć do moje drużyny, to naprawdę będę zaszczycona" - zachwycała się dziewczyną Patrycja Markowska

"Wszystko dostała ta dziewczyna. Ale piękna, wow!" - mówił Piotr Cugowski.

Ostatecznie Szafrańska trafiła do drużyny Michała Szpaka i swoją przygodę z programem kontynuowała aż do półfinału, gdzie ostatecznie musiała uznać wyższość Natalii Zastępy. W tym odcinku wokalistka zaprezentowała również singel "Zatapiam się" (posłuchaj!), jednak nie wiadomo, czy zostanie on wydany.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Izabela Szafrańska | The Voice Of Poland

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje