Reklama

Irena Santor: Kiedy wróci na scenę?

Po niedawnym pobycie w szpitalu Irena Santor wróciła do Domu Artysty Weterana w Skolimowie.

Irena Santor zapowiada powrót na scenę

Irena Santor do szpitala trafiła na przełomie kwietnia w związku z problemami kardiologicznymi. Zaplanowane koncerty zostały odwołane.

Reklama

Na początku maja 83-letnia piosenkarka pojawiła się na Festiwalu Zaczarowanej Piosenki w warszawskich Łazienkach, ale konieczna była znów krótka wizyta w szpitalu.

"Jeszcze nie umieram. Od kilku miesięcy przechodzę rekonwalescencję i czuję się całkiem nieźle. Nie poddaję się. Niedługo zobaczymy się na koncertach" - mówiła w rozmowie z "Super Expressem".

Teraz "Fakt" podaje nowe informacje na temat stanu zdrowia damy polskiej piosenki.

Santor wróciła do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, gdzie mieszka z mężem Zbigniewem Korpolewskim, którego stan zdrowia wymaga stałej opieki.

"Jesteśmy tu po prostu na wakacjach. Gdzie nam będzie lepiej? Mamy piękny ogród, wspaniałą obsługę i dobre jedzenie. Poza tym pojawia się tutaj coraz więcej starych znajomych. Nie nudzimy się" - podkreśla Santor w "Fakcie".

"Wykorzystuję ten czas w Skolimowie do tego, żeby struny głosowe odpoczęły. Staram się odpoczywać" - dodaje piosenkarka, która zapowiada, że po wakacjach wraca do pracy na scenie.

Dorobek wokalistki zamyka płyta "Punkt widzenia" (2014).

Sprawdź tekst utworu "Chodź na kawę Warszawo" w serwisie Teksciory.pl

INTERIA.PL/Fakt

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Irena Santor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje