Reklama

Ile zarobił Zenek Martyniuk za reklamę? Kwota zwala z nóg

"Super Express" podaje, ile Zenek Martyniuk zarobił za udział w reklamie, do której przerobił tekst swojego przeboju "Przez twe oczy zielone".

Zenek Martyniuk należy do ekstraklasy disco polo

Lider i wokalista discopolowej grupy Akcent w ten sposób zareklamował jedną z sieci ze sprzętem RTV.

Reklama

W ramach kampanii "Lato z Zenkiem" wokalista będzie reklamował różne promocje dostępne w sieci sklepów. W pierwszym spocie zachęca do zakupów, wykonując piosenkę na melodię swojego hitu "Przez twe oczy zielone" (sprawdź!). Wcześniej emitowano już kilka spotów teaserowych.

"A ja na to jak na lato / Z tatą, mamą, szwagrem, wujem / Rabat duży to nie wszystko / Bo przyjemniej się kupuje" - śpiewa Zenek Martyniuk.

"Na współpracę z panem Zenkiem Martyniukiem zdecydowaliśmy się z wielu powodów. Istotna była dla nas nie tylko rozpoznawalność i ogólna sympatia, jaką cieszy się gwiazdor, ale także jego autentyczność i naturalność na scenie oraz poza nią. Jesteśmy przekonani, że pozytywna energia naszej gwiazdy zachęci do wizyty w naszych sklepach wszystkich tych, którym w duszy gra muzyka" - opowiada Ewelina Piątek, manager ds. marketingu sieci.

"Super Express" podaje, że za m.in. 34-sekundową reklamę Zenek zgarnął aż milion złotych.

Król disco polo wcześniej brał udział w reklamie sieci sklepów z Podlasia, a także promował swój energetyczny napój Zenek Energy Drink.

INTERIA.PL/Super Express

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Zenek Martyniuk | Akcent | reklama | zarobki gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje