Reklama

Historia gnębionego ucznia wzruszyła internautów. Gwiazdy muzyki wspierają chłopca

Emocjonalne nagranie Keatona Jonesa, w którym chłopiec ze łzami w oczach opowiada o byciu gnębionym w szkole, stało się viralem. Uczeń otrzymał wsparcie m.in. od poruszonych jego historią gwiazd muzyki.

Katy Perry i Snoop Dogg wsparli Keatona Jonesa

Historia Keatona Jonesa poruszyła internautów na całym świecie. Wszystko za sprawą filmiku, który w mediach społecznościowych umieściła jego mama.

Reklama

W nagraniu chłopiec, który jest poniżany i gnębiony w szkole, dzieli się swoimi przemyśleniami na ten temat.

"Tak z ciekawości, dlaczego oni mnie nękają?" - pyta Keaton w nagraniu. "Jaki to ma sens? Dlaczego czerpiecie radość w obieraniu na cel niewinnych osób i znajdowaniu sposobu, by być dla nich złymi? To nie jest w porządku" - dodaje chłopiec ze łzami w oczach.

Nie mogąc powstrzymać płaczu, Keaton opowiada mamie, że jego oprawcy "śmieją się z jego nosa, mówią mu, że jest brzydki i że nie ma przyjaciół".

Film z udziałem Keatona obejrzały dziesiątki milionów ludzi na całym świecie. Do akcji wsparcia chłopca dołączyły także gwiazdy.

"To złamało mi dziś serce. Proszę, bądźcie dla siebie dobrzy" - napisała Katy Perry.

"Ten widok rozdziera serce. Keaton, jesteś silny, że o tym opowiadasz i troszczysz się o innych" - pochwalił chłopca Enrique Iglesias.

Po obejrzeniu nagrania raperka Cardi B zaapelowała do rodziców, by uczyli swoje dzieci bycia twardym, ale nie wyżywania się na innych. "Nie mogę przestać myśleć o chłopcu z tego nagrania. Chciałabym go przytulić" - napisała Cardi B.

Przyjaźń na całe życie zaoferował Keatonowi Snoop Dogg. "Miłość jest jedynym sposobem, by zwyciężyć nienawiść" - napisał amerykański raper. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katy Perry | Snoop Dogg | Cardi B | Enrique Iglesias

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje