Reklama

Reklama

Gwen Stefani o swoim małżeństwie: "Przeszłam miesiące tortur"

Gwen Stefani wyznała w jednym z ostatnich wywiadów, że rozwód z Gavinem Rossdale'em był dla niej "miesiącami tortur". Amerykańska wokalistka opowiedziała także o związku z Blake'iem Sheltonem, z którym tworzy nową muzykę.

Gwen Stefani i Blake Shelton budują wspólne życie

Gwen Stefani rozwiodła się z Gavinem Rossdale'em, wokalistą brytyjskiej grupy Bush. Małżeństwem byli przez 13 lat (wcześniej byli parą przez kolejne 7 lat), mają trójkę wspólnych dzieci - ich trzeci syn przyszedł na świat w lutym 2014 r.

Wokalistka pozwoliła sobie na osobiste rozliczenie z byłym mężem w utworze "Used to Love You".

"Nie wiem, czemu płakałam, ale myślę, że to dlatego, bo po raz pierwszy od czasu, gdy cię znienawidziłam, przypomniałam sobie, że cię kochałam" - śpiewa w nim Gwen mając łzy w oczach.

Reklama

Po rozstaniu z Rossdale’em, na planie programu "The Voice", w którym Stefani była trenerką, wokalistka poznała gwiazdora country, Blake’a Sheltona. Między muzykami pojawiło się uczucie, a dziś są już oficjalnie razem.

Gwen Stefani w wywiadzie dla magazynu "Cosmopolitan" wróciła do bolesnych doświadczeń związanych z kryzysem jej małżeństwa i rozstaniem.

"Nikt poza moimi rodzicami, osobami zaangażowanymi. Nikt nie uwierzyłby, gdybym powiedziała, co się stało. Przeszłam przez miesiące tortur" - mówiła Stefani.

W rozmowie Amerykanka opowiedziała również o powstawaniu utworu "Go Ahead and Break My Heart", który napisała wspólnie z Sheltonem. Piosenka trafiła na jego dziesiąty album "If I'm Honest".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Gwen Stefani | Blake Shelton

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje