Reklama

Reklama

Grzegorz "Guzik" Guziński nie żyje. Miał zaledwie 45 lat

Nie żyje Grzegorz "Guzik" Guziński, znany z takich zespołów, jak Flapjack, N'Dingue czy Homosapiens.

Nie żyje Grzegorz "Guzik" Guziński, znany z takich zespołów, jak Flapjack, N'Dingue czy Homosapiens.
Grzegorz "Guzik" Guziński był m.in. wokalistą zespołu Flapjack /Krzysztof Głowacki /Reporter

Niedawno na Facebooku pojawił się wpis, w którym znajomi wokalisty informowali, że Guziński trafił do szpitala w poważnym stanie.

"Guzik walczy o życie w szpitalu! Proszę, wyślijcie światełko do nieba i trzymajcie kciuki za zwykłego, dobrego człowieka, absolutnie nieszablonowego!" - pisali.

W sieci pojawiły się informacje, że wokalista był zakażony koronawirusem i zmagał się z komplikacjami po chorobie. Te informacje nie zostały jednak potwierdzone przez rodzinę i bliskich muzyka.

Jak można przeczytać m.in. na stronach wyspa.fm i Soundrive, Grzegorz Guziński przegrał walkę o życie. Miał zaledwie 45 lat. 

Reklama

Grzegorz "Guzik" Guziński dał się poznać szerszej publiczności w latach 90., występując m.in. w zespołach Red Rooster i N'Dingue

Później, wspólnie z Robertem "Litzą" Friedrichem, Maciejem "Ślimakiem" Starostą i Maciejem Jahnzem założyli grupę Flapjack (sprawdź!). Zespół uznawany był za powiew nowości na polskiej scenie muzycznej, a ich debiutancki album "Ruthless Kick" był nominowany do Fryderyka w kategorii "Fonograficzny Debiut Roku".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama