Reklama

Reklama

Grammy 2017: Najciekawsze memy po ceremonii

59. gala wręczenia najważniejszych nagród w przemyśle muzycznym, czyli Grammy, przeszła do historii. Jak co roku po imprezie, w sieci zaroiło się od zabawnych memów i komentarzy podsumowujących wydarzenie. Zobaczmy najciekawsze z nich.

59. gala wręczenia najważniejszych nagród w przemyśle muzycznym, czyli Grammy, przeszła do historii. Jak co roku po imprezie, w sieci zaroiło się od zabawnych memów i komentarzy podsumowujących wydarzenie. Zobaczmy najciekawsze z nich.
Rihanna nie rozstawała się ze swoją piersiówką podczas gali Grammy /Christopher Polk /Getty Images

Tegoroczna gala wręczenia nagród Grammy odbyła się 12 lutego w Los Angeles.

Wielka triumfatorką ceremonii była Adele, w której ręce trafiło pięć statuetek złotego gramofonu (zwyciężyła w każdej kategorii, w której była nominowana). Tyle samo nagród trafiło pośmiertnie na konto zmarłego w styczniu ubiegłego roku Davida Bowiego.

Jak zawsze wydarzenia z udziałem wielu gwiazd, stają się obiektem zainteresowania internautów, którzy w zabawny sposób komentują nie tylko zaistniałe na imprezie zdarzenia, ale i modowe decyzje obecnych gości.

Reklama

Przejrzyjmy najciekawsze memy dotyczące tegorocznej gali Grammy.

Wiele żartów użytkowników mediów społecznościowych skupiło się wokół osoby amerykańskiego wokalisty i rapera, Cee Lo Greena, który na gali pojawił się od stóp po głowę ubrany w złoto. Wizerunek mężczyzny bardzo szybko porównano do statuetki Oscara. Na Instagramie znaleźć można m.in. przeróbkę zdjęcia Meryl Streep, która w ręku, zamiast Oscara, trzyma właśnie podobiznę Cee Lo Greena z Grammy.

Na innej przeróbce postać Cee Lo Greena wmontowano w zdjęcia przedstawiające, obfitującą w złote elementy, rezydencję Donalda Trumpa.

Inny mem pokazuje podobieństwo głowy Cee Lo Greena do czekoladki Ferrero Rocher. 

Image Cee Lo Greena zestawiono także z kreacją Beyonce (również w kolorze złota), podpisując, że makijaż Amerykanina to realna wersja make-upu wokalistki, zrobiona według instrukcji znalezionej w internecie.

Tegoroczne modowe wybory Beyonce porównano natomiast m.in. do wizerunku Jezusa. Internauci skupili się również na scenicznej choreografii gwiazdy, podczas której krzesło, na którym siedziała Beyonce, zostało mocno przechylone w tył. Użytkownicy żartowali, że Amerykankę nie obowiązuje nawet prawo grawitacji. 

Zainteresowaniem internauci obdarzyli również zieloną sukienkę Adele, którą przyrównali to kreacji jednej z wróżek z bajki "Śpiąca królewna".

Tegoroczną fryzurę Mike'a Posnera porównano natomiast do tej, którą nosił filmowy Joker, grany przez Jareda Leto.

W sieci znaleźć można także zestawienie zdjęcia z występu Lady GagiMetalliką oraz fotografii Tony’ego Bennetta patrzącego ze łzami w oczach. Przypomnijmy, że Gaga i Bennett nagrali wspólnie jazzową płytę "Cheek to Cheek" w 2014 roku. 

W mediach społecznościowych zaroiło się też od gifów z Rihanną i jej diamentową piersiówką, której zawartość wokalistka popijała w trakcie gali. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy