George Michael planuje powrót na scenę?

Zdaniem brytyjskich tabloidów dawno nie słyszany George Michael szykuje powrót do koncertowania.

George Michael wróci na scenę?

Płytowy dorobek George'a Michaela zamyka wydana w marcu 2014 r. "Symphonica". Koncertowy album nagrywany był podczas trasy w latach 2011-2012.

Reklama

Brytyjski wokalista miał okazję zaprezentować swój wokal w akompaniamencie orkiestry na najbardziej prestiżowych arenach w Europie. Tak jak w przypadku koncertów, "Symphonica" zawiera przeboje z wczesnych nagrań Michaela, jak i utwory jego ulubionych wykonawców.

Od tego czasu o 52-letnim muzyku było głośno z powodów doniesień plotkarskich mediów - rozpisywano się o jego domniemanym odwyku od narkotyków (Michael zaprzeczył, choć publikowano jego zdjęcia z kliniki w Szwajcarii) i pobytach w szpitalu.

Po czterech latach od ostatnich występów Michael ma powrócić na scenę. "The Sun" podaje, że wokalista prowadzi rozmowy z towarzystwem ubezpieczeniowym w sprawie nowych występów.

Tabloid twierdzi, że bardziej prawdopodobne są występy na festiwalach niż regularna trasa koncertowa. "Zapotrzebowanie na jego występy nigdy nie opadło" - przekonuje informator gazety.

"Nie ma na razie żadnych oficjalnych planów" - komentuje rzeczniczka George'a Michaela.


Dowiedz się więcej na temat: George Michael

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje