Reklama

Reklama

George Michael planuje powrót na scenę?

Zdaniem brytyjskich tabloidów dawno nie słyszany George Michael szykuje powrót do koncertowania.

Zdaniem brytyjskich tabloidów dawno nie słyszany George Michael szykuje powrót do koncertowania.
George Michael wróci na scenę? /fot. Vittorio Zunino Celotto /Getty Images

Płytowy dorobek George'a Michaela zamyka wydana w marcu 2014 r. "Symphonica". Koncertowy album nagrywany był podczas trasy w latach 2011-2012.

Brytyjski wokalista miał okazję zaprezentować swój wokal w akompaniamencie orkiestry na najbardziej prestiżowych arenach w Europie. Tak jak w przypadku koncertów, "Symphonica" zawiera przeboje z wczesnych nagrań Michaela, jak i utwory jego ulubionych wykonawców.

Od tego czasu o 52-letnim muzyku było głośno z powodów doniesień plotkarskich mediów - rozpisywano się o jego domniemanym odwyku od narkotyków (Michael zaprzeczył, choć publikowano jego zdjęcia z kliniki w Szwajcarii) i pobytach w szpitalu.

Reklama

Po czterech latach od ostatnich występów Michael ma powrócić na scenę. "The Sun" podaje, że wokalista prowadzi rozmowy z towarzystwem ubezpieczeniowym w sprawie nowych występów.

Tabloid twierdzi, że bardziej prawdopodobne są występy na festiwalach niż regularna trasa koncertowa. "Zapotrzebowanie na jego występy nigdy nie opadło" - przekonuje informator gazety.

"Nie ma na razie żadnych oficjalnych planów" - komentuje rzeczniczka George'a Michaela.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL