Reklama

Reklama

Friz zapłacił autorce nagrania ze Stegny. Pokazał przelew. "Należało się"

Friz podziękował autorce słynnego nagrania ze Stegny i przelał jej pieniądze. Youtuber pokazał też przelew, który wysłał Sarusi55. "Należało się" - napisał influencer na Twitterze.

Friz podziękował autorce słynnego nagrania ze Stegny i przelał jej pieniądze. Youtuber pokazał też przelew, który wysłał Sarusi55. "Należało się" - napisał influencer na Twitterze.
Friz zapłacił sarusi55 / TikTok /Artur Barbarowski /East News

Sarusia55, znana też jako Iwona Gosia Dziedzic, na początku wakacji opublikowała na TikToku ciepłe pozdrowienia ze Stegny. Sympatyczne nagranie z nadmorskiej miejscowości szybko stało się hitem i zaczęło być odtwarzane przez wielu internautów, którzy podkładali głos pani Iwony pod swoje klipy. Tiktokerka, korzystając ze swoich pięciu minut, nagrała autorską piosenkę o Stegnie. Jej wykonanie obejrzało dotychczas ponad 5,5 mln użytkowników sieci.

Sarusia55 poprosiła Friza o zapłatę

Trend związany ze Stegną został zauważony przez Friza, który wraz z Przemkiem Pro stworzył utwór inspirowany nagraniami pani Iwony. Sarusia55 obejrzała fragment piosenki youtubera i postanowiła zwrócić się do niego w jednym ze swoich filmów. Tiktokerka poprosiła Karola Wiśniewskiego, aby ten uznał jej prawa autorskie i wypłacił część pieniędzy zarobionych na utworze. Niedawno stwierdziła jednak, że doszło do nieporozumienia.

Reklama

"Bardzo przepraszam pana Friza. Po prostu się pomyliłam. Bardzo przepraszam, to jest nieszczęśliwa pomyłka. Przepraszam pana Friza. Pan Fiz nic złego nie zrobił. Przepraszam bardzo, ktoś mnie w błąd wprowadził. Przepraszam bardzo, w związku z tą Stegną, przepraszam" - powiedziała na nagraniu.

Mimo wszystko Friz stwierdził, że chciałby wesprzeć finansowo panią Iwonę:

Pani Gosiu. Pani to super babka, nic się nie stało, jak mogę się z Panią skontaktować? Chcę pomóc - odpowiedział titkokerce w komentarzu pod jej filmem.

Sarusia55 otrzymała przelew od Friza

Karol Wiśniewski poinformował na Twitterze, że udało mu się skontaktować z panią Iwoną. Youtuber pokazał też przelew, który wysłał do Sarusi55. Influencer podziękował tiktokerce i wsparł ją kwotą 5 000 zł. W swoim wpisie w mediach społecznościowych stwierdził, że "należało się".

"Pani Gosiu, dziękujemy za bycie naszą inspiracją! Pozdrawiamy, Friz i PrzemekPro!" - czytamy w tytule przelewu.

W sieci ukazała się też pełna wersja piosenki Friza i Przemka Pro pt. "Vanilla" Teledysk do utworu o Stegnie wyświetlono na YouTube już prawie 1,5 mln razy!

Hubert Wiączkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL