Reklama

Reklama

Festiwal w Opolu 2019: Kim jest Pola Gonciarz, która zachwyciła widzów?

Jednym z objawień sobotniego koncertu "Walizki pełne słów..." na Festiwalu w Opolu była 20-letnia Pola Gonciarz.

Jednym z objawień sobotniego koncertu "Walizki pełne słów..." na Festiwalu w Opolu była 20-letnia Pola Gonciarz.
Pola Gonciarz na Festiwalu w Opolu 2019 /Łukasz Kalinowski /East News

Motywem koncertu "Walizki moje pełne snów..." była podróż - jako siła napędowa, spełnianie marzeń i własny rozwój.

W mediach społecznościowych widzowie TVP dopytywali m.in. o Polę Gonciarz, która brawurowo zaśpiewała przebój "Szepty i łzy" (sprawdź!) w oryginale wykonywany przez Annę Marię Jopek.

"Miód na uszy", "cudny występ", "jestem oczarowana", "klasa kochana, dałaś czadu", "zdolna, piękna, naturalna" - czytamy w komentarzach na profilu Poli na Instagramie.

Reklama

Po zakończeniu występów w sobotnim koncercie "Nie pytaj o Polskę #30latwolności" poinformowano, że Pola Gonciarz zdobyła nagrodę dziennikarzy i fotoreporterów akredytowanych na Festiwalu w Opolu.

20-latkę szersza publiczność zna jako Blankę, córkę Wiktorii z serialu "Na dobre i na złe", ale mało kto wiedział, że jest także utalentowaną wokalistką i tancerką (przez dziewięć lat chodziła do szkoły baletowej).

"Chcę się kształcić, w kilku kwestiach. Nie tylko w jednej. Tańczę, gram parę epizodów w serialu 'Na dobre i na złe'. Jestem Dziewczyną, która stara się spełniać w tym co robi i w tym co kocha" - pisze o sobie Pola Gonciarz na Facebooku.

"Staram się łączyć aktorstwo, taniec oraz śpiew. Niektórzy uważają, że jak się robi wiele rzeczy jednocześnie, to tak naprawdę nic się nie robi. Nie zgadzam się z takim podejściem. Mnie interesuje szeroko rozumiana twórczość. Kręcę też filmiki i sama je montuję. Wierzę, że wszystko może się w życiu przydać" - mówiła 20-latka w "Tele Tygodniu".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL